Valkyria Chronicles (PC) DIGITAL

Valkyria Chronicles (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Akční, RPG, Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

Valkyria Chronicles

 

Tato zbrusu nová digitální verze pro PC přichází navíc se všemi dříve vydanými DLC:

  • Hard EX Mode (těžší verze samostatných misí)
  • Edy’s Mission “Enter the Edy Detachment” (vedlejší kampaň)
  • Selveria’s Mission “Behind Her Blue Flame” (vedlejší kampaň)
  • Challenge of the Edy Detachment (šest výzev)

 

Vysoce hodnocené RPG/strategie Valkyria Chronicles nyní k dispozici i na PC!

 

Valkyria Chronicles, zasazená do období připomínajícího 30. léta 20. století, zobrazuje Evropu rozdělenou na dvě části a ovládanou dvěma mocnostmi: Říší a Federací. Říše se rozhodla zaútočit na malou neutrální zemi zvanou Gallia, nacházející se přesně uprostřed mezi oběma velmocemi, aby získala neocenitelnou přírodní surovinu. Uprostřed tohoto boje se hrdina jménem Welkin a jeho věrní vojáci ze 7. roty Federace snaží bojovat s invazí, zatímco Říše prahne po sjednocení kontinentu pod její vládu.

 

Běhen následné války zjišťuje Federace, že Říše získala tajnou zbraň známou jako Valkyria - pradávnou rasu se speciálními schopnostmi, o které se myslelo, že existuje jen v legendách. Tento objev znamená, že šance Federace na zvrácení průběhu války a naděje na lepší budoucnost visí na vlásku.

 

  • Grafický engine CANVAS: Unikátní engine, který vytváří dechberoucí obraz vypadající jako by se hýbala malba vodovkami.
  • Systém taktických bitev BLiTZ: Vyzkoušejte si strategické manévry jednotek v kombinaci s konvenčním RPG, to všechno poskládané na plynulé akci dosažené ovládáním každého vojáka a tanku v bitvě v reálném čase.
  • Epický příběh: Hráči se budou moct ponořit do epického boje o svobodu, kde osud světa leží v rukách Welkina a členů 7. roty.
  • Úpravy: Přes 100 upravitelných postav dovoluje hráči vytvořit si různé roty pro nasazení v různých bitvách.
  • Nádherně renderovaná bojiště: Hráči prozkoumají 30 různých prostředí a budou moct využít unikátní vlastnosti terénu k získání výhod v bitvě.

 

 

 

NVIDIA GameWorks™ Technology poskytuje na základě licence NVIDIA Corporation. Copyright © 2002-2014 NVIDIA Corporation. Všechna práva vyhrazena.

Vývojové nástroje a přidružené technologie poskytuje na základě licence CRI Middleware © 2014 CRI Middleware. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows Vista/Windows 7; procesor Intel Core2 Duo 2.0GHz (nebo podobné); 2 GB RAM; grafická karta NVIDIA GeForce GTS 240 (nebo podobná); 25 GB volného místa na disku.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet