Total War: WARHAMMER (PC) Steam

Total War: WARHAMMER (PC) Steam

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Simulace, Strategie

Jazyková verze:

PL/ANG (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Total War: Warhammer to produkcja, która stanowi dziesiąta odsłonę serii. I tym razem jesteśmy wrzuceni w fantastyczny świat, w którym ponownie musimy stanąć do walki. Do dyspozycji graczy udostępniono cztery grywalne frakcje, ludzi, dzikich zielonoskórych, krasnoludy i nieumarłych.

Total War: Warhammer nie wprowadza wielu zmian do mechaniki rozgrywki. Wciąż mamy tutaj do czynienia z bazą, którą musimy rozwijać w systemie turowym. Gracz musi dbać o zasoby i surowce, by móc dalej się rozwijać. Trzeba jednak pamiętać o tym, że rozgrywka modelowana jest pod poszczególne rasy . Każdą bowiem dowodzimy w inny sposób.


Nastala doba nekonečných bojů, tisíce válečníků se bijí na život a na smrt v titánských bitvách a celé rasy spolu válčí pod vedením mocných hrdinů, kteří se snaží získat nadvládu nad světem.

 

To vše na váš rozkaz.

 

Imperiální vojska vede Karl Franz, jenž touží po sjednocení roztříštěných území pod jednu zástavu, aby mohla dohromady čelit společnému nepříteli.

 

Pod prapor kmene Grimgora Ironhidea se stahují všichni orkové i skřeti, kteří lační po krvavém boji a zmírají neuhasitelnou touhou po masakru.

 

High King Thorgrim velí rozvážným trpaslíkům opevněným v horských tvrzích a vysílá je pomstít se za všechna ta příkoří a bezpráví, jež museli po celá tisíciletí snášet.

 

Ovšem pohnutky upířích hrabat pod vedením Mannfreda von Carstiena jsou zahaleny smrtící rouškou tajemství. Ví se jen tolik, že své armády rekrutují z hnilobných řad živých mrtvých.

 

A zatímco je Starý svět rozerván zradou, válkou a nepředstavitelnou mocí, jež se vymkla kontrole, ve větru ze severu stále zaznívá šepot mnohem větší hrozby. Samotná látka reality se začíná rozplétat a trhat…

 

Total War™: WARHAMMER® je jedinečná hra přinášející stovky hodin zábavy, v níž se kolosální bitvy v reálném čase spojují s návykovou tahovou kampaní zaměřenou na vládnutí, politiku a budování říše.

 

A co víc, tento titul do budoucna obohatí také dvojice samostatných rozšíření a balíků s dodatečným obsahem, čímž vznikne nejobsáhlejší svět, jaký kdy byl v sérii Total War k vidění. Epická trilogie her, jež navěky změní žánr fantasy strategií.

 

Stojíme na počátku nové éry. Ve hře Total War™: WARHAMMER® ožívá svět legendárních hrdinů, děsivých příšer, létajících tvorů, magických bouří a zástupů přízračných válečníků.

 

Pravidla se změnila; jediné, co zůstalo… je válka.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

OS: Windows 7 64Bit
Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0 GHz
RAM: 3GB*
HDD: 35 GB
Grafická karta: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P

*integrované grafické karty vyžadují 4GB RAM, například Intel HD series

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet