Total War: WARHAMMER (PC) DIGITAL

Total War: WARHAMMER (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Strategie

Jazyková verze:

České titulky

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

Nastala doba nekonečných bojů, tisíce válečníků se bijí na život a na smrt v titánských bitvách a celé rasy spolu válčí pod vedením mocných hrdinů, kteří se snaží získat nadvládu nad světem.

 

To vše na váš rozkaz.

 

Imperiální vojska vede Karl Franz, jenž touží po sjednocení roztříštěných území pod jednu zástavu, aby mohla dohromady čelit společnému nepříteli.

 

Pod prapor kmene Grimgora Ironhidea se stahují všichni orkové i skřeti, kteří lační po krvavém boji a zmírají neuhasitelnou touhou po masakru.

 

High King Thorgrim velí rozvážným trpaslíkům opevněným v horských tvrzích a vysílá je pomstít se za všechna ta příkoří a bezpráví, jež museli po celá tisíciletí snášet.

 

Ovšem pohnutky upířích hrabat pod vedením Mannfreda von Carstiena jsou zahaleny smrtící rouškou tajemství. Ví se jen tolik, že své armády rekrutují z hnilobných řad živých mrtvých.

 

A zatímco je Starý svět rozerván zradou, válkou a nepředstavitelnou mocí, jež se vymkla kontrole, ve větru ze severu stále zaznívá šepot mnohem větší hrozby. Samotná látka reality se začíná rozplétat a trhat…

 

Total War™: WARHAMMER® je jedinečná hra přinášející stovky hodin zábavy, v níž se kolosální bitvy v reálném čase spojují s návykovou tahovou kampaní zaměřenou na vládnutí, politiku a budování říše.

 

A co víc, tento titul do budoucna obohatí také dvojice samostatných rozšíření a balíků s dodatečným obsahem, čímž vznikne nejobsáhlejší svět, jaký kdy byl v sérii Total War k vidění. Epická trilogie her, jež navěky změní žánr fantasy strategií.

 

Stojíme na počátku nové éry. Ve hře Total War™: WARHAMMER® ožívá svět legendárních hrdinů, děsivých příšer, létajících tvorů, magických bouří a zástupů přízračných válečníků.

 

Pravidla se změnila; jediné, co zůstalo… je válka.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

OS: Windows 7 64Bit
Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0 GHz
RAM: 3GB*
HDD: 35 GB
Grafická karta: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P

*integrované grafické karty vyžadují 4GB RAM, například Intel HD series

 

DLC

Total War: WARHAMMER - Blood for the Blood God (PC) DIGITAL

69 Kč

Total War: WARHAMMER - Call Of The Beastmen Campaign Pack (PC) DIGITAL

459 Kč

Total War: WARHAMMER - Chaos Warriors Race Pack (PC) DIGITAL

199 Kč

Total War: WARHAMMER - The Grim & The Grave (PC) DIGITAL

209 Kč

Total War: WARHAMMER – The King & The Warlord (PC) DIGITAL

219 Kč

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet