Total War: WARHAMMER II (PC) DIGITAL

Total War: WARHAMMER II (PC) DIGITAL promo akce

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Strategie

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Total War: Warhammer II ponownie wrzuca graczy w wir fantastycznych wojen. Tym razem gracz nie będzie miał do czynienia ze Starym Światem. Zamiast tego zostaje przeniesiony na zachód, gdzie walczy o panowanie na czterech kontynentach. Są nimi Ulthuan, Naggaroth, Południowe Ziemie oraz Lustria.

Kampania skupia się na konflikcie czterech grywalnych klas. Są nimi elfy wysokiego roku, mroczne elfy, jaszczuroludzie i skaveni. Sama mechanika nie odbiega zbytnio od tego, co oferowały nam poprzednie odsłony serii. Wciąż mamy tutaj do czynienia z bitwami w czasie rzeczywistym i warstwie strategicznej skupiającej się na rozbudowie bazy.


Před tisíci lety vytvořilo shromáždění elfích mágů, stojící tváří v tvář invazi  Chaosu, obrovský kouzelný vír. Tento vír měl moc stáhnout Větry Kouzel z celého světa a vyhnat hordy démonů zpět do Království Chaosu. Nyní začíná Velký Vír slábnout a svět se ocitá na pokraji zničení.

Mocné síly se pokoušejí vír uzdravit a zabránit katastrofě. Jiní zase chtějí využít jeho sílu pro vlastní záměry. Začíná závod, jehož vítězové rozhodnou o osudech světa.

Princ Tyrion, obránce Ulthuanu, vede hight elfy během pokusů stabilizovat vír vznášející se nad jejich domovským kontinentem.

Mág-kněz slannů, Mazdamundi, velí ze svého trůnu-nosítek a jeho bojové zástupy ještěrek se valí na sever z džungle Lustrie. Také on chce zabránit kataklyzmatu, používá však k tomu metody Starodávných.

Král čarodějů Malekith a jeho kruté hordy temných elfů vyrážejí z Naggaroth na palubě zlověstných černých arch. Malekith vycítí ochablost víru a možnost, která otevírá jeho zničení.

Mezitím se k boji chystá také čtvrtá, skrytá rasa, jejíž motivy jsou zamaskovány hustou sítí intrik. Blíží se okamžik jejího odhalení…

Čtyři rasy, čtyři cesty k jednomu cíli: kontrole nad Velkým Vírem.

 

O Total War™: WARHAMMER® II:

Druhé dějství trilogie a sequel vyznamenané Total War: WARHAMMER. Total War: WARHAMMER II dává hráčům novou, neuvěřitelnou dějovou kampaň, která se rozehrává  na 4 kontinentech: v Lustrii, Ulthuanu, Naggarothu a v Southlands. Kampaň Velkého Víru pozvolna nabírá tempo a její kulminací bude intenzivní finále, celkově odlišné od rozehrávky z jiných her ze série Total War.

Pokud hraješ jako jeden z 8 legendárních lordů 4 známých ras ze světa Warhammer Fantasy Battles, musíš vykonat sérii mocných magických rituálů, které mají posílit nebo oslabit Velký Vír, a zároveň zkřížit plány nepřátel. Každý legendární lord zahajuje hru na jiném místě a každá rasa používá úplně nový herní styl, výjimečnou mechaniku, dějovou linku, metody vedení války, armádu, monstra, domény magie, legendární postavy a možnost palby na bitevní pole.

Brzy po premiéře dostanou majitelé první části a také Total War™: WARHAMMER II přístup k obrovské, nové, spojené kampani. Bude obsahovat jak Starý svět, tak i Naggaroth, Lustrii, Ulthuan a Southlands na jedné, fantastické mapě a umožní hráčům rozehrát kampaň libovolnou rasou, která je k dispozici, z obou her.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

TBA


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet