Total War: THREE KINGDOMS - Fates Divided (PC) Klíč Steam

Total War: THREE KINGDOMS - Fates Divided (PC) Klíč Steam

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Popis

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Total War: THREE KINGDOMS (verze pro Steam).

 

Rozhodni o osudu Číny v novém balíčku s kapitolou pro hru Total War: THREE KINGDOMS. Vybuduj Jüan Šaovu mocnou armádu, nebo se mu postav do cesty coby Cchao Cchao a k dosažení svých nejvyšších ambicí využij strategii.

 

V balíčku s kapitolou Fates Divided (Protichůdné osudy) budeš začínat v roce 200 n. l. – v období, kdy se Jüan Šao a Cchao Cchao nacházejí v rozhodujícím okamžiku. Tito přátelé z dětství byli svědky toho, jak ambice toho druhého sílí, ovšem Jüan Šaovi s Cchao Cchaem dochází trpělivost. Jejich pouto z dětství se brzy přetrhne.

 

Balíček Protichůdné osudy obsahuje zásadní vylepšení několika herních mechanik, novou frakci a jednotky a také nové styly hraní pro již zavedené frakce.

Jedinečné datum zahájení hry

Rok 200 n. l. hráče uvrhne do historického okamžiku, kdy si hlavní hrdinové příběhu již vydobyli zázemí a respekt. Budeš pokračovat v Cchao Cchaově tažení napříč zemí, nebo využiješ Jüan Šaovu velkolepou armádu, abys ho zastavil?

I když se konflikt zaměřuje na vojevůdce na severu, můžeš hrát i za postavy, jako jsou Liou Pej a Ma Tcheng, a pomoci jim dosáhnout jejich ušlechtilých cílů.

Nová mezigenerační frakce

Hraj za Liou Jena, nesmírně ctižádostivého stratéga, který se pro svou rodinu snaží zajistit trvalý odkaz. Zúroč jeho mechaniku aspirace, abys připravil půdu pro Liou Čanga, který nakonec vše zdědí, a mohl sklízet plody tvrdé práce svého otce – nebo sleduj, jak se jeho vypilované plány pod tvýma rukama hroutí.

Nové a rozmanité jednotky

Se spoustou nových jednotek pro Cchao Cchaa, Jüan Šaa a Liou Jena a také šancí získat elitní jednotky ze Severního vojska je to balíček, který to roztočí!

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Tento obsah vyžaduje ke hraní vlastnictví základní hry Total War: THREE KINGDOMS (verze pro Steam).


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet