Total War: Shogun 2 - The Hattori Clan Pack (PC) DIGITAL

Total War: Shogun 2 - The Hattori Clan Pack (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, DLC, Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

Balíček The Hattori Clan Pack obsahuje všechny čtyři bonusy dříve dostupné jen prostřednictvím Total War: SHOGUN 2 Limited Edition.

 

  • Členové klanu Hattori jsou mistry Iga-ryu ninjutsu - unikátní sady bojových dovedností a záškodnických taktik. Tato bonusová herní frakce je využitelná v single i multiplayerové kampani a vlastních i mutliplayerových bitvách. Obsahuje nejsilnější jednotku ninjů na bojišti.
  • The Battle of Nagashino (historický scénář): Podívejte se, jak v roce 1575 aliance klanů Oda a Tokugawa bojuje s legendárním klanem Takeda. Klan Takeda byl nakonec poražen, ale, jako ve všech Total War bitvách, vítězství je ve vašich rukách a hrou za jednu z těchto tří frakcí můžete zopakovat historii... a nebo jí změnit!
  • Speciální brnění pro vašeho avatara: Tato kompletní sada brnění umožní vašemu generálskému avatarovi na bojišti vyniknout a odmění vás sluhou se schopností Bad Omen, který ovlivní morálku nepřátelských jednotek ashigaru, čímž získáte výhodu i v multiplayeru.
  • Hromada zkušeností pro vašeho avatara: Začínejte s generálským avatarem na vyšší úrovni a s okamžitě získaným jedním bodem vylepšení pro přidělení do speciálních dovedností a povyhových rysů.

 

 

 

© SEGA. The Creative Assembly, Total War, Total War: SHOGUN a logo Total War jsou ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami trademarks The Creative Assembly Limited. SEGA a logo SEGA jsou registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Vyžaduje základní hru Total War: Shogun 2 (verze pro Steam).


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet