Total War: Shogun 2 - Otomo Clan Pack (PC) DIGITAL

Total War: Shogun 2 - Otomo Clan Pack (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, DLC, Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

Otomo Clan Pack

 

Balíček Klan Otomo přidává do hry Total War: SHOGUN 2 novou hratelnou frakci, a to jak pro kampaň jednoho či více hráčů, tak pro uživatelské bitvy a ryze multiplayerové boje.

 

Klan Otomo se spojil s portugalskými kupci, díky čemuž se mu od jeho bohatých a militantních přátel dostává značných hospodářských i vojenských výhod. Klan na oplátku umožňuje šíření katolického vyznání mezi svým lidem.

 

 • Vlastnost klanu: Mistrovští střelci
  • Mohou najímat levnější střelecké jednotky (- 10 %)
  • Misionářské akce jsou levnější (- 15 %)
  • Posílená konverze na náboženství klanu (+ 2)
  • Rychlejší import jednotek ašigaru s mušketami (- 3)
 • Nové jednotky:
  • Portugalští Tercos (pěchota, střelci, boj zblízka): Tercos jsou vyzbrojeni mušketami a meči, ochranu jim poskytuje železný kyrys a španělská helma morion. Díky tomu mohou střílet ve zničujících salvách a být zdatnými protivníky i v boji zblízka.
  • Otomská jízda s holandskými mušketami (jízda, střelci): Jízdní vojsko vyzbrojené obávanými puškami donderbuss - předchůdci moderních brokovnic. Tyto střelecké jednotky lze využít k rychlému napadání nepřátelských křídel nebo ke zneškodnění jízdních oddílů dřív, než dojde na kontaktní boj.
  • Ašigaru Otomo s doutnákovými puškami (pěchota, střelci): Tyto jednotky jsou vyzbrojeny doutnákovými arkebuzami, díky čemuž mohou střílet v masivních salvách na značnou vzdálenost. Bojují s náboženským zápalem, který jim umožňuje přesnější střelbu a rychlejší přebíjení, než je běžné u standardních ašigaru s doutnákovými puškami.
  • Samurajové Otomo s puškami s doutnákovým zámkem (pěchota, střelci, boj zblízka): Samurajové Otomo s puškami s doutnákovým zámkem se vyznačují přesnými salvami, skvěle se tak hodí k oslabování nepřítele před ztečí. Díky samurajskému výcviku střílí s lepší přesností a dokážou přebíjet rychleji než jejich ašigarští bratři.
  • Kobajové Otomo s puškami s doutnákovým zámkem (námořnictvo, střelci): Velmi lehká a rychlá loď s malou posádkou vojáků vyzbrojených puškami, kterým jejich náboženský zápal a dovednost v zacházení s mušketami umožňuje střílet s větší přesností a přebíjet rychleji než standardní kobajové s doutnákovými puškami.
 • Nové budovy
  • Pronajatá země: V každém městě lze jedno políčko pro budovy předat pod portugalskou kontrolu a nechat Evropany, aby si s ním dělali, co uznají za vhodné. Klan na oplátku získá značné množství peněz, které mu umožní velmi rychle realizovat vlastní válečné plány.
  • Nový řetězec jezuitských budov (nemocnice, jezuitský seminář, jezuitská kolej) nahrazuje starý řetězec náboženských budov (misie, kostel, katedrála): Každá z těchto budov urychluje konverzi z japonského vyznání na křesťanství, doplňování jednotek, hospodářský růst a spokojenost křesťanské populace. Také urychlují osvojování umění a armádám v obléhaných hradištích (v nichž jsou postaveny) umožňují déle odolávat nepříteli.

 

Historie Otomo (Mistrovští střelci)

Klan Otomo se dostal k moci během kamakurského šógunátu, který byl ustaven po válce gempei. V popředí japonské feudální politiky zůstal téměř po dalších čtyři sta let, přes přerod do ašigarského šógunátu až do dnešních dní. Otomo patří společně se Šóni a Šimazu mezi největší klany jižního ostrova Kjúšú, takže byli také mezi prvními, kteří navázali kontakt s Portugalci. První obchodní kontrakty uzavřeli jen krátce poté, co evropané ztroskotali poblíž malého přístavu Nagasaki.

 

Jejich daimjó Otomo Sorin si byl velmi dobře vědom ekonomických i vojenských výhod, které mu mohl obchod se západem přinést. Díky tomu také dokázal skvěle využít rodící se puškařskou technologii. V důsledku toho mohou Otomo najímat levnější střelecké jednotky rychleji než ostatní klany. Stejně tak mají přístup k pokročilým specializovaným jednotkám s moderními puškami. Po příjezdu jezuitského misionáře Francise Xaviera a několika následných setkáních se Sorin nijak nebránil jezuitské konverzi svých poddaných na křesťanství. Dokonce možná zvažoval, že ke křesťanské víře přestoupí i on sám, pokud by si to okolnosti vyžádaly. V konečném důsledku je konverze pro jezuitské misionáře levnější a populace může být ke křesťanství převedena rychleji.

 

Tato politika náboženské tolerance však zároveň Otomy staví do konfliktu s jejich striktně budhistickými sousedy, klanem Šimazu. Pokud se tohoto nepřítele podaří porazit, může Otomo zcela ovládnou Kjúšú, což by zároveň znamenalo, že by se Japonsko dokonce mohlo dočkat svého prvního křesťanského šóguna!

 

 

 

© SEGA. The Creative Assembly, Total War, Total War: SHOGUN a logo Total War jsou ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami trademarks The Creative Assembly Limited. SEGA a logo SEGA jsou registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Vyžaduje základní hru Total War: Shogun 2 (verze pro Steam).


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet