Total War Saga: Thrones of Britannia (PC) DIGITAL

Total War Saga: Thrones of Britannia (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Strategie

Jazyková verze:

České titulky

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

POZOR! Celková válečná sága: Trony Britannie budou odblokovány na platformě Steam dne 3/05/2018, ale dnes nám klíče zasíláme.

Nabízíme 10% slevu až do dne letní dovolené

Creative Assembly, převede 25% zisku z každého předprodejního prodeje do charitativní organizace War Child

 

 

Píše se rok 878 n. l. Bojovný anglický král Alfréd Veliký vybudoval v bitvě u Ethandunu impozantní obranu a invaze Vikingů si na ní vylámala zuby. Spráskaní, leč dosud nezlomení severští vojevůdci drží pozice po celé Británii. Po téměř 80 letech je to vůbec poprvé, co se země nachází v křehkém stavu míru.

 

Králové Anglie, Skotska, Irska a Walesu z celého rozděleného ostrova tuší, že se schyluje ke změně. Změně, která skýtá příležitost. Budou se podepisovat dohody. Přijde válka. Osud bude vrtkavý a bude se o tom vyprávět. To vše v sáze, která mapuje vzestup jednoho z největších národů v dějinách.

 

Králové povstanou. Jeden usedne na trůn.

 

Hra Thrones of Britannia je samostatná hra ze série Total War, ve které budete přepisovat důležitý historický milník, od kterého se bude následně odvíjet osud moderní Británie. V čele deseti hratelných frakcí musíte vybudovat a ubránit království v zájmu Anglosasů, gaelských klanů, velšských kmenů nebo vikinských osadníků. Utvářejte spojenectví, spravujte rozvíjející se sídla, budujte vojska a vypravujte se na dobyvačná tažení napříč tou nejdetailnější mapou, jaká se kdy v Total War objevila.

 

Zvolte si strategii

K dosažení slavného vítězství se lze ve velké kampani dopracovat mnoha způsoby. Můžete agresivně expandovat prostřednictvím hrubé síly, získat si věhlas výstavbou, pokročilými technologiemi a vlivem nebo splnit sérii unikátních úkolů odvíjejících se od historie vámi vybrané frakce. V pozdní fázi hry vás pak čeká epická koncovka a závěrečná, rozhodující vítězná podmínka.

 

Prozkoumejte a dobuďte Britské ostrovy

Rozkryjte opar neznáma a objevte anglosaskou Británii v celé šíři od zasněžených skotských vrchovin až po kentské sady a nivy. Různá městečka, města a vesnická prostředí jsou inspirací pro celou řadu různých bojišť. Experimentujte se strategickými možnostmi nově obsazených menších sídel. Přiškrťte nepřátelské obchodní trasy a vymaňte je ze silných, udržitelných pozic.

 

Dejte vzniknout legendě o vikingském vojevůdci či anglosaském králi

Každá frakce bude čelit řadě unikátních událostí a složitých dilemat, většinou založených na autentických historických událostech a problémech dané doby. Můžete se vydat na vikingské výpravy nebo třeba spravovat rolnické hospodářství. Každá frakce má zkrátka svá specifika. Angažujte svého krále a šlechtu do unikátních rolí, čiňte smysluplná rozhodnutí ohledně jejich rozvoje, upevňujte jejich vliv a vezměte jejich osud pevně do svých rukou.

 

Prohloubení „klasického“ herního prožitku z Total War

Hra obsahuje řadu vylepšení základních mechanik Total War týkajících se například provincií, politiky, technologií, verbování, dilemat a mnoha dalších oblastí. Cílem bylo připravit vám intenzivní, strhující a smysluplný prožitek.

 

Hratelné frakce, kultury a králové:

Hra Thrones of Britannia bude obsahovat deset frakcí z pěti kultur, jejichž bližší popis najdete níže.

 

Anglosaská království

Když římská vláda v Anglii dospěla do svého konce, nová království germánské rasy se sloučila do hrabství, která se nyní označují jako Northumbrie, Mercie, Wessex, Essex, Sussex, Východní Anglie a Kent. Lidé z těchto regionů se souhrnně nazývají Anglosasové. Tento pojem se začal hojně používat v 8. století, aby se rozlišilo mezi anglickými Sasy a starými Sasy (Ealdseaxe) z evropského kontinentu.

 

Anglosasové v zásadě existovali v období mezi rozpadem římské nadvlády v 5. století až do invaze Normanů v 11. století, tedy v raném středověku. Thrones of Britannia mapuje dění na Britských ostrovech od roku 878 n.l., kdy Anglosasové byli v největším rozmachu.

 

Kulturní rysy: Fyrd (zemská hotovost)

Fyrd byl v anglosaských dobách určitou formou armády branců z řad svobodných občanů s vlastními zbraněmi a zbrojí, kteří byli v případě potřeby povoláváni k obraně své země. Jednou z mnoha reforem Alfréda Velikého byla formalizace tohoto systému, ve kterém bohatí velkostatkáři přispívali muži a materiálem.

 

Aby anglická království ve hře Thrones of Britannia reflektovala systém zemské hotovosti, mohou na základě počtu vlastněných sídel rekrutovat další odvedence. Přílišné spoléhání se na odvedence s sebou ale přináší postihy – nasadíte-li jich do pole příliš mnoho, populace se proti nadměrné branné povinnosti vzbouří a začnou problémy s veřejným pořádkem.

 

Frakce Wessexu pod vedením krále Alfréda

Království Západních Sasů – neboli Wessex bylo mocenským sídlem krále Alfréda. Po vikinské invazi v roce 871 n.l. byl Alfréd nucen přesídlit do Somersetu, ale po svém fantastickém vítězství v bitvě u Ethandunu se vrátil na vrchol. Za jeho následné vlády pak vznikla velká řada reforem a bylo zavedeno mnoho jednotících vylepšení.

 

Rys frakce Wessexu: Witan (shromáždění moudrých)
Witan je shromáždění místodržitelů, kteří diskutují o budoucnosti Wessexu. Jeho doporučení se pravidelně objevují hráči v podobě série návrhů. Každá volba s sebou přináší pozitivní a negativní účinky na kampaň a v rámci frakce může mít vliv na využívání odvedenců z fyrdu.

 

Frakce Mercie pod vedením krále Ceowulfa

Králové Mercie sídlili v hlavním městě Tamworthu a spravovali oblast, které se nyní říká Midlands. Mercie se v dobách svého největšího rozmachu rozprostírala od Northumbrie na severu Anglie až po Kent, Sussex a Wessex na jihu. V roce 877 n.l. se Velká pohanská armáda zmocnila východní části království a založila Danelaw neboli Východní Anglii.

 

Rys frakce: Zásoby

Jakmile se v pokladnici nastřádá přebytečné množství zlata, hráč Mercie bude mít možnost se o část tohoto bohatství podělit. Může jej věnovat vojsku na snížení nákladů na udržování, zrychlení doplňování ztrát, šlechticům za účelem zvýšení loajality a příjmu z trhů, lidem na zvýšení veřejného pořádku a příjmů ze statků, případně si jej hráči mohou nechat pro sebe, a tím způsobit vyšší náklady na udržování vojska a veřejného pořádku.

 

 

 

 

© SEGA. Creative Assembly, the Creative Assembly logo, A Total War Saga: Thrones of Britannia, Total War, and the Total War logo are either registered trademarks or trademarks of The Creative Assembly Limited. SEGA and the SEGA logo are either registered trademarks or trademarks of SEGA Holdings Co., Ltd. or its affiliates. All rights reserved. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:
  • Operační systém: Windows 7 64Bit
  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
  • Paměť: 5 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
  • Pevný disk: 30 GB volného místa
DOPORUČENÉ:
  • Operační systém: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
  • Procesor: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
  • Pevný disk: 30 GB volného místa
 

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet