Total War: ATTILA (PC/MAC) DIGITAL

Total War: ATTILA (PC/MAC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Hry pro Mac, Strategie

Jazyková verze:

České titulky

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

Nové pokračování oceňované PC v sobě spojuje tahovou strategii s real-time taktikou. Total War: ATTILA vrátí hráče zpět na samý počátek raného středověku, do roku 395 našeho letopočtu, do doby zmítané turbulencemi apokalyptických proporcí.

 

Jak daleko jste ochotni zajít, abyste přežili? Zametete s útlakem a vybudujete vlastní království barbarů? Anebo se dáte na stranu rozpadajícího se Impéria, které musí v ultimátní strategické výzvě čelit bouři z Východu?

 

Bič Boží se blíží. Váš svět shoří.

 

Hlavní vlastnosti:

 

  • Mechanismy apokalyptické destrukce: Ovládněte zuřivou sílu ohně v bitvách; podpalujte budovy a vyděste tak jejich obránce. Nebo pomocí nového mechanismu bourání vymažte celá města a regiony z mapy kampaně.
  • Legendární startovní pozice: V případě hry za Západořímskou říši začínáte s rozsáhlými územími pod vaší nadvládou, ale jste oslabeni politikařením a ohroženi nepřáteli ze všech stran. Z nadvlády se po chvíli stane boj o holý život.
  • Přepracované herní mechanismy: Od vylepšeného herního konceptu a uživatelského rozhraní až po optimalizované a modifikované herní mechanismy Total War, včetně politiky, rodokmenu, občanského řízení a technologického pokroku.
  • Neuvěřitelně přesné dobové detaily: Technologie, zbraně a výzbroj, náboženství, kulturní a společenské otřesy, vše je vytvořeno podle dobových reálií. Total War: ATTILA nabízí skutečně autentický zážitek.
  • Vynikající věrnost grafiky: Vylepšení a optimalizace obou kampaní a boje vytvářejí mrazivou vizi blížící se apokalypsy a s ní zničení civilizovaného světa.

 

Buďte svědky konce jedné a povstání nové legendy. S dech beroucím rozsahem, atmosférou a vylepšeným grafickým zpracováním.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows: Vista, Intel Core 2 Duo 3 GHz, 3 GB RAM, 512 MB NVIDIA GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 2900 XT nebo Intel HD 4000, DirectX verze 10, 35 GB volného místa na disku.

Poznámka: na integrovaných grafické karty jsou ke spuštění hry vyžadovány 64bitové Windows. Jde například o čipové sady Intel HD series.

 

 

Mac: OS X 10.9.4,  Intel Core i5 1.7 GHz, 4 GB RAM, 512 MB NVIDIA GeForce GT 640M, AMD Mobility Radeon HD 4850 nebo Intel HD 4000,35 GB volného místa na disku.

Poznámka: na Macu nejsou podporovány tyto čipové sady NVIDIA GeForce 9 series, GeForce 300 series, GeForce Quatro series ; AMD Radeon HD 4000 series, Radeon HD 2000 series.

DLC

Total War: ATTILA - Doba Karla Velikého (PC/MAC) DIGITAL

359 Kč

Total War: ATTILA - Longbeards Culture Pack (PC/MAC) DIGITAL

199 Kč

Total War: ATTILA - Viking Forefathers Culture Pack (PC) DIGITAL

Total War™: ATTILA – Slovanské národy (PC/MAC) DIGITAL

199 Kč

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet