Stellaris - Galaxy Edition (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

Stellaris - Galaxy Edition (PC/MAC/LINUX) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace, Hry pro Mac, Hry pro Linux, Strategie

Jazyková verze:

PL/ANG (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

 

Objednejte si hru a získáte navíc:

 

Creatures of the Void („kosmetické“ DLC)

Pět mimozemských ras inspirovaných návrhy komunity k dispozici pouze zákazníkům, kteří si hru předobjednali. Jde o následující temné, nechutné, děsivé kreatury: hydra/xenomorph, zlý dikobraz, dinosauropták, temný antropoid a „savec“ infikovaný houbou.

 

Vyzvánění a tóny zpráv

Nastavte si ústřední motiv, složený Andreasem Waldetolfem, jako vyzváněcí melodii na mobilu a komunikujte napříč časem a prostorem. K dispozici je také 5 zvukových efektů ze hry Stellaris, které si můžete nastavit jako tóny pro zprávy a upozornění.

 

Avatar Blorg pro fóra

Staňte se oficiálním vesmírným kamarádem Blorga (jen na fórech Paradox)!

 

Pošlete své jméno (skoro až) do kosmu

Jména všech hráčů, kteří si hru předobjednali, pošleme prostřednictvím meteorologického balónu do stratosféry a celé to nafilmujeme. Jednoho dne se třeba mimozemšťané dozví, že jste se je pokusili kontaktovat. Pokud chcete, aby se v balónu objevilo vaše jméno, tak musíte propojit svůj účet Paradox s účtem na Steamu a to nejpozději prvního června 2016.

 

Všechny předobjednávkové bonusy vám budou doručeny v den vydání (9.5. 2016) – s výjimkou Creatures of the Void, na kterém se stále pracuje.

 

 

Stellaris Galaxy edice obsahuje navíc:

 

Původní soundtrack v digitální podobě

Soundtrack ke hře Stellaris obsahuje více než dvě a půl hodiny původní hudby včetně bonusových tracků a alternativních verzí, které ve hře nenajdete. Hudbu složil Andreas Waldetoft a nahrál mimo jiné s Brandenburským státním orchestrem a Miou Stegmar. Posluchači uslyší fúzi orchestrální a elektronické hudby  v duchu prozkoumávání dalekých koutů vesmíru a objevování neznámého. K dispozici je MP3 i bezztrátový FLAC.

 

Exkluzivní mimozemská rasa („kosmetické“ DLC)

Kolonizujte neznámé a budujte slavnou pavoučí říši s exkluzivní mimozemskou rasou inspirovanou arachnidy. Až se vás kamarádi budou ptát, kde jste ji získali, řekněte jim, že jste narazili na dobrý obchod!

 

Digitální artbook

Připojte se ke kreativnímu týmu, který stojí za hrou Stellaris, a podívejte se, jak vznikala z vizuálního hlediska dosud nejunikátnější hra od Paradoxu. Knížka o sto třiceti stránkách obsahuje kolekci obrázků, kterou jinde neuvidíte – od konceptuálních náčrtů přes ilustrace až po 3D rendery. Můžete rovněž nahlédnout na pozadí vzniku vývoje, přečíst si o myšlenkách a rešerších, ale i problémech a jejich řešeních, která přivedla hru k životu.

 

Kniha Stellaris: Infinite Frontiers od Stevena Savileho (ebook)

Uznávaný autor Steven Savile přichází s původní knihou, jejíž příběh je zasazen o sci-fi prostředí hry Stellaris od Paradoxu. Poté, co Společenství lidí získá důkaz, že není ve vesmíru samo, vznikne rozkol: mělo by lidstvo hledat spásu v potenciálních přátelích v předalekém vesmíru nebo se spíš připravit na nevyhnutelnou válku? Jaké objevy čekají na lidstvo v jeho cestě za záhadným mimozemským signálem? Stáhněte si knihu (v angličtině) ve formátech epub, mobi (Kindle) a PDF.

 

Exkluzivní avatár a Galaxy ikona pro fóra

Vyhlaste do světa svou lásku ke hře Stellaris na fórech Paradox a na sociálních sítích! Ať to na MySpace zase trochu ožije!

 

Podepsaná tapeta na plochu

Vyjádřete úctu průkopníkům mezihvězdných výprav s wallpaperem podepsaným vývojářským týmem Solaris.

 

 

O hře Stellaris:

 

Prozkoumávejte rozlehlou galaxii plnou divů! Paradox Development Studio, které vytvořilo série Crusader Kings a Europa Universalis, představuje Stellaris, další vývojový stupeň žánru vesmírných grand strategy her.

 

Díky širokým strategickým možnostem, bohaté a pestré přehlídce mimozemských ras a výraznému příběhu představuje Stellaris výzvu, která odměňuje prozkoumávání vesmíru, objevování, interakci a odkrývání nových informací o množství nových druhů, které potkáte na svých cestách.

 

Vytvořte rozsáhlou galaktickou říši a vryjte své jméno do kosmu. Kolonizuje nové planety a asimilujte mimozemské národy. Budete expandovat jen za pomoci válečných tažení nebo zvolíte k dosažení svých cílů diplomacii?

 

Hlavní prvky:

  • Hluboká a pestrá explorace
  • Obrovské, procedurálně generované galaxie obsahující tisíce planet
  • Prozkoumávejte anomálie za pomoci vědeckých výprav
  • Nekonečná nabídka procedurálně generovaných a upravovaných mimozemských ras
  • Pokročilá diplomacie hodná žánru grand strategy
  • Nástroj pro vytváření vesmírných lodí využívající široké spektrum technologií
  • Ohromující vesmírná grafika

 

 

© 2016 Paradox Interactive®. Trademarks belong to their respective owners. All rights reserved.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Operační systém: Windows 7 x86 či novějšíProcesor: AMD Athlon II X4 640 @ 3.0 Ghz / nebo Intel Core 2 Quad 9400 @ 2.66 Ghz Paměť: 2 GB RAM Grafická karta: AMD HD 5770 / nebo Nvidia GTX 460 s 1024MB VRAM s nejnovějšími WHQL drivery DirectX: Verze 9.0c Připojení: Širokopásmové připojení k internetu Pevný disk: 4 GB volného místa Zvuková karta: kompatibilní s Direct X 9.0cPodporovaná zařízení: třítlačítková myš, klávesnice, reproduktoruPožadavky pro multiplayer: internetové nebo síťové přípojení


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet