Steel Division: Normandy 44 Deluxe Edition (PC) DIGITAL

Steel Division: Normandy 44 Deluxe Edition (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Simulace, Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Steel Divize: Normandy 44 Deluxe Edition obsahuje:

 • Steel Division: Normandy 44
 • Digitální artbook: Detailní pohled na procesu vytváření grafiky a hra Steel Divize: Normandie 44.
 • Tactical Guide: Digital Book vám umožní získat rychlost při zvládání terén a taktiku hry.
 • Šest exkluzivní esa ve hře: historické postavy, které si můžete dát na bojišti:
 • Ernst Barkmann (Německo, Panther tanku A)
 • Joseph Priller (Německo, stíhací Bf109E)
 • Dick Winters (US výsadkáři prapor)
 • Wilfred Harris (Velká Británie, Sherman Firefly tank)
 • Leo Major (Kanada scout-sniper)
 • Kurt Knispel (Německo, Tank Tiger II)
 • Oficiální bitva: Hlavní herní mapa a tipy na to, jak s nimi bojovat.
 • Exkluzivní avatar a ikona na fórech Paradox
 • Unikátní vyzváněcí tóny a zvuky v telefonu pro textové zprávy
 • Tapety: Obrázky ze hry Steel Division, který můžete použít k výzdobě vašeho počítače.
 • Překryvy streamování služby: Tematické překrytí pro hráče streamujących plošiny škubnutí nebo YouTube.

 

Steel Divize: Normandy 44 je taktická real-time strategie (RTS), vyvinutý společností Eugen Systems studiu, autoři titulů, jako Wargame série a R.U.S.E. Tato nová hra umožní hráči, aby převzal velení podrobný, konzistentní s historickými skutečnostmi tanky, pěších jednotek a vozidel při vrcholu druhé světové války. Hráči si mohou podat otestovat své taktické schopnosti proti několika soupeřům v obrovských multiplayerových bitvách proti nepřátelům, nebo pouze jedinou-kampaň.

 

Steel Divize: Normandy 44 umožňuje hráči převzít kontrolu nad legendárních divizí ze šesti různých zemí, jako je USA 101 Airborne Division, německé 21. tankové divize, nebo 3. divize Kanaďana během inwwazji v Normandii v roce 1944.

 

 

Hlavní rysy:

 • Dokázat více než 400 v souladu s historií jednotek: Bez ohledu na to, zda budete bojovat o kontrolu v intenzivní multiplayerových bitev až pro 20 hráčů hrát sám nebo společně se svými přáteli v pořadí zápasů, hráči budou muset koordinovat shromažďování věrné historie pěchoty, tanků, letadel a podpůrných vozidel odrazit útoky nepřátelských jednotek v této taktické real-time strategie.
 • Realistické taktiky: Souboje jsou rozděleny do tří odlišných fází, ve kterých jsou různé jednotky odemknout v průběhu času, simuluje pohyb v reálném armády a přispívají k pestrosti neustále se měnícím válčiště. Dynamická fronta ukazuje pohyby konfliktu. Rozdrtit nepřátelskou palbu pěchoty, aby získal výhodu a přinutit ho k útěku, nebo prorazit Nejsvětější plánu dokonale.
 • Skutečný životní prostředí: možnost využití nejnovější IRISZOOM motoru pohledy autorská práva studio Eugen, hráči mohou plynule přecházet z taktického pohledu vzduchu k aproximaci jeden celek, a uvidíme skutečné 400 modelů vozidel a pěších jednotek navržen s důrazem na detail a historickou přesnost. Mapy jsou založeny na autentických letecký průzkum fotografiích v Normandii v roce 1944, nutit jej používat skutečné taktiky a strategie pro jejich kontrolu.
 • Přesáhne plánování, přelstít, Crush oheň: Od upravit rozmístění bojových skupin jednotek a manévru, vítězné bitvy vyžadují mazaný a strategii, a to nejen stejný palebnou. Každá jednotka bude trvale zvyšuje taktickou nevýhodu, a hráči budou muset bojovat, aby získali - a udržet - výhodu. Historicky konzistentní velení pěchoty, tanků a vozidel, rozmístění vojsk a v reálném čase bitvy s nepřítelem, hráči budou muset být chytrý a vynalézavý vyhrát. Každá jednotka se počítá v průběhu bitvy a samotným palebné síly nestačí k dosažení vítězství. Bez ohledu na to, zda sleduje celou bojiště shora, nebo následovat jeden tank, hráči budou muset adekvátně kontrolovat měnící se situaci na frontě, který bude provádět přepady a pokrok

 

 

© 2017 All Rights Reserved

Steel Division: Normandy 44

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

Operační systém: 64-bit Windows 10 / 8.1 / 7 Service Pack 1, Procesor: Intel Core i3-2100 (3.1 GHz), Paměť: 3 GB RAM, Grafická karta: 1 GB AMD 5570/nVidia 450, DirectX: Verze 11, Připojení: Širokopásmové připojení k internetu, Pevný disk: 32 GB volného místa, Zvuková karta: DirectX

 

DOPORUČENÉ

Operační systém: 64-bit Windows 10 / 8.1 / 764-bit Windows 10 / 8.1 / 7 Service Pack 1, Procesor: Intel i5-2300, Paměť: 4 GB RAM, Grafická karta: 2GB AMD 7970/nVidia 770, DirectX: Verze 11, Připojení: Širokopásmové připojení k internetu, Pevný disk: 32 GB volného místa, Zvuková karta: DirectX


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet