Sigma Theory: Global Cold War (PC) Klíč Steam

Sigma Theory: Global Cold War (PC) Klíč Steam

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Popis

Hra s předběžným přístupem: získejte okamžitý přístup, začněte hrát a zapojte se do vývoje této hry.

Poznámka: Tato hra ještě není dokončená a během vývoje se může výrazně změnit. Pokud vás nyní nezaujala, zkuste počkat, než se dostane do další fáze vývoje.


 

PŘÍBĚH

Od tvůrců mnohonásobně oceňované sci-fi hry Out There...


V blízké budoucnosti dochází ve světě k paradigma měnícímu objevu, slibující radikální nové technologie. Světové velmoci si jsou vědomy toho, že by mohly mít moc zničit globální finanční systém, vyhladit celé země nebo dokonce získat přístup k nesmrtelnosti.

Tento objev, nazvaný „The Sigma Theory“, však může využít pouze několik vědců. Nacházíte se v čele divize Sigma vaší země. Vaším cílem je zajistit, aby to byl váš národ, který bude sklízí výhody teorie Sigma dříve než kdokoli jiný.

K dosažení tohoto cíle budete mít k dispozici mocné zdroje: tým nejelitnějších agentů světa, pokročilé taktické drony a samozřejmě vaše vlastní dovednosti v diplomacii a lstech.

 

Přichází studená válka, v níž musí lidstvo čelit své budoucnosti.

 


SIMULACE ŠPIONÁŽE

 • Špionáž založená na tazích: využijte své speciální agenty, abyste ovládli svět. Svádění, vydírání, manipulace, průmyslová špionáž… každá rána pod pás je povolena i vítaná.
 • Dynamické vyprávění: rozvíjejte a spravujte své vztahy s více než 100 NPC: lobbisty, ozbrojenými skupinami, politiky… spojenectví, podraz nebo atentát, vaše volba.
 • Operace v terénu: nasměrujte únos svých cílů a pronásledování v největších městech světa. Diskrétnost nebo přímá konfrontace, život vašeho agenta je ve vašich rukou.

 

Nábor

Nejprve si najměte tým čtyř speciálních agentů z 50 unikátních odemykatelných postav. Každá má svůj vlastní příběh, motivace a rysy, které určují její chování během mise.
Získejte přístup k průzkumníkovi, vojákovi, hackerovi, svůdci a dalším archetypům, abyste dokončili divizi Sigma a vytvořili strategii.

 

Špionáž

Když je váš tým připraven, přidělte jim mise po celém světě, abyste shromáždili vědce, objevili kompromitující dokumenty o místních politicích a další.
Využijte schopnosti svých agentů svádět, manipulovat a podplatit své cíle, aby se přidali na vaši stranu, nebo je nechte neutralizovat.

 

Kontrašpionáž

Ostatní národy také využijí svých agentů k proniknutí do vaší země a k únosu vašich vědců. Sledujte, zajímejte a vyslýchejte je, abyste získali informace o svých nepřátelích, poté je vyměňte za výkupné, když přestanou být užiteční.

 

Exfiltrace

Přikažte svým agentům, aby exfiltrovali vědce, kteří byli naverbováni pro vaši věc díky zachycení fází exfiltrace v největších hlavních městech světa. Moudře vybírejte pozici svých dronů, abyste podpořili tyto delikátní mise.

 

Diplomacie

V Sigma Theory je diplomacie klíčem k dosažení vašich cílů. Seznamte se se svými zahraničními protějšky a pokračujte ve svých cílech pomocí lichocení, hrozeb nebo vydírání. Můžete také získat zpět zajaté agenty, urychlit svůj výzkum a mnoho dalšího. Rozvíjejte své vztahy s mocnými lobbisty a ozbrojenými a vlivnými skupinami, abyste získali jejich přízeň. Ale buďte opatrní, mohou se od vás obrátit.

 

Technologický strom

Teorie Sigma je příčinou této studené války. Shromážděte vědce z celého světa, přesvěčte je pro vaši věc, aby objevili nové technologie, získali výhodu a změnili svět. Kontrola mysli, destabilizace světové ekonomiky, robotičtí vojáci, nesmrtelnost ... Budete tyto objevy zachovávat pro sebe nebo je budete sdílet se světem?


Hry, které nás inspirovaly:
XCom, Phantom Doctrine, Plague Inc., Pandemic (desková hra), Rocket Ranger, Tropico, Armello, Civilizace, zajímavá expedice a mnoho dalších

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

 • Operační systém: Windows Vista
 • Procesor: 1,3 GHz CPU
 • Paměť: 1 GB RAM
 • Grafická karta: NVIDIA GT 440 or AMD Radeon HD 5550 w/ 512 MB
 • Pevný disk: 1 GB volného místa

DOPORUČENÉ:

 • Operační systém: Microsoft® Windows® 7
 • Procesor: Dual-core 2Ghz CPU
 • Paměť: 2 GB RAM
 • Grafická karta: DirectX® 10 compliant graphics card
 • Pevný disk: 1 GB volného místa

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet