Rome: Total War Collection (PC) DIGITAL

Rome: Total War Collection (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

Rome: Total War Collection obsahuje:

  • Rome: Total War Gold
  • Rome: Total War - Alexander

 

Když se konečně ocitne Římská říše ve vašich rukách, ještě není čas pokládat meč - Barbaři přicházejí. Díky dvěma cenami ověnčeným titulů z vynikající série Total War máte dvakrát tolik překážek a příležitostí ovládnout nebo dobýt tu největší říši jakou kdy lidstvo poznalo.  

Gold Edition obsahuje:

Rome: Total War: Veďte jednu ze tří římských šlechtických rodin na staletí dlouhé cestě k ovládnutí Římské říše.

 

Rome: Total War - Barbarian Invasion (oficiální datadisk pro Rome: Total War): Staňte se svědky rozkladu Římské říše, když útok hordy Barbarů rozdmýchal vnitří boje mezi soupeřícími frakcemi. Nejlepší strategická hra roku 2004 na IGN, GameSpy a GameSpot. Bojujte po boku nebo proti největším vůdcům historie jako Julius Caesar, Spartacus a Hannibal a rozšiřte nebo zničte Římskou říši. Obléhejte římany jako Hun Attila, strašliví Sasové nebo jiné divoké frakce používající specifické zbraně a schopnosti. Velte bojovým legiím v epických bitvách s filmovým nádechem a tisícovkami vojáků najednou na obrazovce. Staletí pokrývající kampaň pověří hráče strategickou správou ekonomiky, civilních, náboženských a vojenských záležitostí jejich říše.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Microsoft Windows 2000/XP; procesor Pentium III 1.0 GHz nebo Athlon 1.0 GHz nebo lepší; 256 MB RAM; 2.9 GB volného místa na disku; 16bitová zvuková karta 100% kompatibilní s DirectX 9.0c a nejnovější ovladač; DirectX 9.0b; grafická karta se 64 MB videopaměti, s podporou Shader Model 1 a nejnovější ovladače, musí být 100% kompatibilní s DirectX 9.0b; hra přes internet vyžaduje stálé připojení k internetu, hra přes LAN vyžaduje síťovou kartu.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet