Men of War: Vietnam Special Edition Upgrade Pack Steam

Men of War: Vietnam Special Edition Upgrade Pack Steam DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Ke spuštění vyžaduje základní verzi hry Men of War: Vietnam na platformě Steam.

Aktualizace Special Edition, která obsahuje 3 dodatkové mapy pro hru pro více hráčů a 5 map pro hru pro jednoho hráče a pro režim kooperace .


Men of War: Vietnam je nový stand-alone datadisk z oceňované řady Men of War. Hlavní kampaň se silným příběhem vám umožní ochutnat explozivní mix džungle, vrtulníků a rock-n-rollu v roce 1968. Během konfliktu začali americké jednotky používat nejen nové zbraně, ale také novou taktiku. Válka ve Vietnamu se stala prvním vojenským konfliktem, kde hrály významnou roli helikoptéry, což je také jednou z hlavních výsad této hry.

Kampaň o deseti misích se zaměřuje na tým speciálních vojáků, kdy každý z nich má svou vlastní osobnost. Pod velením seržanta Johna Merrilla budete moci poznat kulometčíka Jima Walshe, snipera Sonnyho Armstronga, operátora granátometu Carla Dillana a ženistu Billa Kirbyho. V některých misích se můžou spolehnout jen sami na sebe, zatímco v jiných spolupracují jako klasická jednotka. Mise jsou velmi variabilní, od speciálních operací (zachránit sestřeleného pilota, doprovodit novináře atd.), až po plně probíhající bitvy.

 

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Core 2 Duo 2.33 GHz, 1 GB RAM (2 GB RAM - Vista/7), grafická karta 256 MB (GeForce 8800 GT nebo lepší), 3 GB HDD, Windows XP/Vista/7


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet