Marvel's Midnight Suns Standard Edition Steam

Marvel's Midnight Suns Standard Edition  Steam

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Předobjednávka

Datum premiéry:

3000

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Pošli Lilith zpět do podsvětí ve velkém stylu s kůží Defenders pro Doctora Strange z kolekce Midnight Suns od Marvelu, která je inspirovaná jeho vzhledem v komiksech Defenders. Skin Doctor Strange Defenders* je k dispozici jako bonus k předobjednávce hry Midnight Suns.

*Nabídka předobjednávek je k dispozici do 6. října 2022. Defenders Skin pro Doctora Strange bude dodán prostřednictvím hry při uvedení na trh. Platí všeobecné obchodní podmínky..

 

PADÁ TMA. JE ČAS POVSTAT!

Když se démonická Lilith a její děsivá horda spojí se zlými armádami Hydry, je čas odhalit temnou stranu Marvelu. Jako Lovec máš za úkol vést rozmanitý tým ostřílených superhrdinů a nebezpečných nadpřirozených bojovníků k vítězství. Dokážou legendy jako Doctor Strange, Iron Man a Blade odložit své neshody tváří v tvář rostoucí apokalyptické hrozbě? Pokud chceš zachránit svět, budeš muset uzavřít různá spojenectví a vést tým do boje jako legendární Midnight Suns.

Díky řadě rozšiřitelných postav a dovedností, které ti umožní vytvořit si vlastní unikátní verzi Lovce, si můžeš vybrat, jakým způsobem pošleš Lilithinu armádu zpátky do podsvětí.

 

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

 

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet