Farm Manager 2018 (PC) DIGITAL

Farm Manager 2018 (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace, Nezávislé, Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Obsah her, označených tímto ratingem je považován za vhodný pro všechny věkové skupiny. Jistá úroveň násilí je (v humorném kontextu) akceptovatelná (Bugs Bunny nebo Tom & Jerry). Dítě by nemělo asociovat postavu na obrazovce s postavami reálného života, hra neustále naznačuje, že jde o čirou fantazii. Hra neobsahuje zvuky ani scény, které by mohly dítě vyděsit, nenarazíte v ní ani na vulgární výrazy.

Popis

Spravujte vlastní farmu ve hře Farm Manager 2018! Rozšiřte své zemědělské podnikání, vyrábějte levně a prodávejte své výrobky za vysoké ceny. Řiďte proces pěstování půdy, vybírejte nejlepší zaměstnance, nakupuje nejvhodnější zemědělská zařízení, chovejte hospodářská zvířata a zpracovávejte sklizeň. Různé režimy kamery vám umožní vstoupit do strategického pohledu a podívat se na svět očima zaměstnance. Reagujte na měnící se počasí a období. Třeba můžete postavit skleník a prodávat plodiny hned na začátku jara. Kupujte nové nebo použité speciální zemědělské stroje pro rychlejší sklízení a prodej plodin a vyvarujte se toho, že vyprší jejich doba spotřeby. Optimalizujte náklady a zaměstnávejte sezónní pracovníky pouze během doby sklizně. Přijměte výzvy od sousedů, abyste dokázali, kdo je nejlepší zemědělec v oblasti.

Nechcete pěstovat jen obyčejnou pšenici, že? Možná byste rádi měli ovocný sad s jabloněmi, jahody nebo okurky. Farm Manager 2018 nabízí více než 20 různých plodin, které můžete kultivovat ručně nebo pomocí strojů, a nesmíte zapomínat, že na sklizeň máte omezený čas. Než začnete sázet sazenice, nezapomeňte na řádnou přípravu půdy pro pěstování. Sledujte své rostliny, jak rostou ze zelené, křehké sazenice, jak vykvetou, uzrají a jsou připraveny na sklizeň. Nezapomeňte na zalévání v obdobích sucha. Pokud o rostliny dostatečně nepečujete, onemocní, ztratí kvalitu a nakonec shnijí.Na trhu můžete koupit nové i použité zemědělské stroje. Můžete vybírat ze skoro 40 strojů. Nezapomínejte, že levnější a již používané zařízení se může dříve porouchat, zvláště když ho obsluhuje nezkušený zaměstnanec. Než koupíte první zemědělský stroj, postavte garáž, abyste měli zajištěné dostatečně velké parkovací místo.


Skutečná farma není jen o zemědělských polích. Můžete si vybrat z více než 40 budov, a to od zemědělských budov a stodol až po výrobní závody a továrny. Řádí na vašich plodech epidemie? Možná nastal čas investovat do továrny? Vybudujte specializovanou továrnu, která zpracovává to, co se vám podařilo vypěstovat. Vyrábějte džusy a mražené potraviny. Máte příliš mnoho ovčího, kravského nebo kozího mléka? Začněte vyrábět sýr nebo máslo, tedy pokud nechcete začít prodávat maso.Nestačí vám pěstování rostlin? Farm Manager 2018 vám umožní chovat také zvířata. Počínaje těmi nejmenšími, jako jsou včely, králíci nebo krůty, ale můžete také chovat kozy a krávy. Ujistěte se, že jim poskytnete dostatek krmiva a kvalifikované pečovatele. Pečujte p nově zakoupené zvířata ještě dříve, než z nich budete mít vejce, mléko nebo jiné produkty. Včely milují pohanku a řepku, tak postavte včelí úl v blízkosti pole s vhodnými rostlinami. Když zvířata onemocní, budete muset zavolat veterináře a pokud chcete zvířata rozmnožovat, budete muset zavolat inseminátora.

Další výzvou bude počasí, může nastat sucho nebo prudký déšť, a všechny plodiny musíte sklidit ještě před prvním mrazem a sněhem. Kochejte se duhou během mírného deště nebo pozorujte prodlužující se stíny, měnící se sluneční světlo a jeho barvu, která se odvíjí od aktuálního ročního období. Kdykoli můžete vstoupit do fotografického režimu a pořizovat působivé snímky vašeho statku. Mohou být laděny v teplých podzimních barvách nebo naopak v tmavých, když na pozadí bude zuřit bouřka.


The Farm Manager 2018 nabízí 3 různé herní módy! Kampaň, 15 scénářů a režim pro volný čas. Kampaň vás provede všemi hlavními aspekty hry a naučí vás, jak řádně spravovat farmu. Scénáře ukazují, jak řešit konkrétní situace a úkoly. V režimu volného času budete mít naprostou svobodu jednání, která obohatí vaše úkoly a smlouvy. Vyberte si svůj oblíbený herní režim a jděte na to!Pokud vám chybí jakákoli plodina, strojní nebo budova, můžete si ji sami vyrobit, jednoduše přidat do hry a sdílet s ostatními hráči. Sdílené standardní komponenty umožňují rychlejší vytvoření cílového modelu. Očekávané parametry objektu lze nastavit tak, že je vyberete v čisté podobě.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
  • Operační systém: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
  • Procesor: Intel i5-2400, AMD FX-8320
  • Paměť: 4 GB RAM
  • Grafická karta: GTX 560 2GB, AMD Radeon 7850 2GB
  • DirectX: Verze 11
  • Pevný disk: 6 GB volného místa
DOPORUČENÉ:
  • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
  • Operační systém: Windows 7/8/10 (64-bit versions)
  • Procesor: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Grafická karta: GTX 970 4GB, AMD R9 290 4GB
  • DirectX: Verze 11
  • Pevný disk: 6 GB volného místa

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet