Company of Heroes 2 - Case Blue DLC Pack (PC) DIGITAL

Company of Heroes 2 - Case Blue DLC Pack (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, DLC, Strategie

Jazyková verze:

České titulky

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Toto DLC je součástí Digital Collectors Edition!

 

Po dlouhé zimě roku 1941 spustil v červnu 1942 německý Wehrmacht velkou letní ofenzívu, jež nesla krycí název „Operace Blau". Jejím cíle bylo obsazení kavkazských ropných polí. Operace Blau zpočátku postupovala až nečekaně dobře, u Stalingradu však narazila na silný odpor.

 

Vel mocné německé válečné mašinérii a veď svá vojska k vítězství od jara až po drsnou zimu roku 1942.

 

 • Kooperativní scénář:
  • Voroněž:
   • VORONĚŽ, RUSKO, SSSR: 28. června 1942, Německá letní ofenzíva má za úkol zajistit několik přístupových tras ke Stalingradu, Rudá armáda však drží obranné pozice podél řeky Don. V rámci operace Blau musí Wehrmacht obsadit a udržet lidnaté ruské město Voroněž. Německá pěchota již do města pronikla, potřebuje však ještě podporu obrněnců: bez jejich pomoci nebude mít jak prolomit sovětskou obranu a odrazit nepřátelské tanky. Obsaď mosty, aby bylo možné do města dopravit další obrněné jednotky, a veď svou armádu do útoku proti sovětským obráncům.
   • Hrajte v kooperaci se spojencem: Hráč 1 (nahoře) velí vozidlům; hráč 2 (dole) velí pěchotě.
 • Sólová výzva:
  • Tygří eso:
   • ÚDOLÍ ŘEKY VOLHY, RUSKO, SSSR: Září 1942, Wehrmacht je téměř u Stalingradu a Rudá armáda stále marně hledá způsob, jak zastavit postup operace Blau. Po celé západní části SSSR dochází k evakuaci celých měst a vesnic, armáda se v nich opevňuje a připravuje se na příchod německé ofenzívy. Na frontu doráží raná verze tanku Tiger. Jeho úkolem je pomoci skupině armád B dosáhnout cíle.
 • Výzva pro jednoho hráče:
  • Konvoj:
   • POBLÍŽ STALINGRADU, SSSR: Listopad 1942, Navzdory děsivým ztrátám a chabému zásobování Sověti stále houževnatě brání Stalingrad. Abychom bolševiky konečně z města vyhnali, musíme jim přerušit zbývající zásobovací trasy. Pomocí malé skupiny ženistů a granátníků znič sovětské konvoje mířící do města.   Bitva proti počítači: Řeka Don ÚDOLÍ ŘEKY DON, SSSR: Prosinec 1942, Ruská zima opět překazila další pokus německých jednotek o průnik hlouběji na území Sovětského svazu. Rudá armáda toho využila ke spuštění mohutné protiofenzívy, jejímž cílem bylo připravit nepřátele o vše, co získali během operace Blau. U řeky Donu zaútočily dva sovětské bojové svazy na křídlo Wehrmachtu, Němci však byli dobře připraveni. Brod přes řeku střeží mocná houfnice. Není ovšem jasné, zda to bude na zastavení rudého přílivu stačit.
 • Bitva proti počítači:
  • Charkov:
   • CHARKOV, UKRAJINA, SSSR: Květen 1942 Rudá armáda osvobodila průmyslové město Charkov a snaží se v druhém roce bojů proti Třetí říši převzít iniciativu. Linie maršála Timošenka jsou však příliš roztažené a generál Paulus se svou 6. armádou Wehrmachtu udělají vše, aby město opět obsadiliy. Timošenkovy jednotky se ovšem nehodlají jen tak vzdát a s obranou jim pomohou dokonce i místní partyzánské oddíly.

 

 

© SEGA. Developed by Relic Entertainment Inc. SEGA, logo SEGA, Relic Entertainment a Company of Heroes jsou registrovanými ochrannými známkami nebo ochrannými známkami SEGA Corporation. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem jejich výhradních vlastníků.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Vyžaduje základní hru Company of Heroes 2 (verze pro Steam).


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet