Cities: Skylines - Industries (PC) DIGITAL

Cities: Skylines - Industries (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace, Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Popis

Ke spuštění vyžaduje základní hru Cities: Skylines (verze pro Steam).

 

Díky tomuto jednomu z nejkomplexnějších rozšíření v historii Cities: Skylines se průmysl stává větší a významnější částí hry. Hráči si mohou přizpůsobit své průmyslové oblasti pomocí dodavatelským řetězců pro čtyři různé druhy zdrojů a unikátním továrnám. Dobře řízené průmyslové oblasti dosahují vyšší úrovně a mají větší efektivitu. Vedle dodavatelských řetězců existuje nová poštovní služba a letiště pro nákladní dopravu, které usnadňují dovoz a vývoz zboží vyrobeného v továrnách. Rozšíření obohacuje hru o pět nových map, předpisů, městských služeb, budov (včetně objektů pro získávání surovin, výrobu, skladů a unikátních továren) a mnoho dalšího.Klíčové vlastnosti:

Udělejte to

Sledujte své produkty od sklizně až po zpracování, skladování a výrobu, a následně je transportujte do komerčních zón nebo sousedních měst.

 

Spravujte svůj průmysl

Definujte oblast pomocí nástroje pro průmyslové odvětví a umístěte tam vysoce specializované průmyslové budovy, abyste vytvořili a řídili výrobní řetězec od těžby surovin až po konečný produkt. Průmyslová území jsou rozdělena do čtyř typů podle na přírodního zdroje, který zpracovávají: zemědělství, lesnictví, těžba a ropa. Po splnění výrobních cílů a požadavků na personální obsazení mohou tyto oblasti dosáhnout nových úrovní.

 

Postavte vše od základů

Mezi nové průmyslové budovy patří mimo jiné budovy pro získávání zdrojů, skladovací, zpracovatelské a pomocné budovy, průmyslové rekvizity a silnice. Unikátní továrny se specializací na potraviny, hračky, nábytek, automobilový průmysl a elektroniku vyrábějí luxusní výrobky, ale vyžadují velké množství zaměstnanců, vody a elektřiny, stejně jako suroviny z průmyslu.

Pošlete to

Správujte provozu a logistiku díky průmyslovým skladům a využívání nových služeb v oblasti nákladu, včetně nákladního letiště.

 

Poštovní šílenství

Zlepšení situaci obyvatel díky poštovním službám. Třídící jednotky zpracovávají zásilky mezi vnějšími body a poštovými úřady, a nové dodávky a poštovní vozy umožňují jejich přepravu.

 

Zorganizute si vše po svém

Tři nové průmyslové předpisy a čtyři, které zahrnují celé město, včetně odborových organizací, třídících center, mýtného, ​​Wi-Fi, logistiky, bezpečnosti práce a automatizace.

 

Pět nových map

Nové mapy mají vše, co potřebujete: velké množství přírodních zdrojů, možnosti dopravy a průmyslové nabídky.

Ctyři nové klobouky pro Chirpera!

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Ke spuštění vyžaduje základní hru Cities: Skylines (verze pro Steam).

MINIMÁLNÍ:

 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • Operační systém: Microsoft Windows 7/ 8 /8.1 (64-bit)
 • Procesor: Intel Core 2 Duo, 3.0GHz or AMD Athlon 64 X2 6400+, 3.2GHz
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafická karta: nVIDIA GeForce GTX 260, 512 MB or ATI Radeon HD 5670, 512 MB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
 • DirectX: Verze 9.0c
 • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
 • Pevný disk: 4 GB volného místa

DOPORUČENÉ:

 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • Operační systém: Microsoft Windows 7/8 (64-bit)
 • Procesor: Intel Core i5-3470, 3.20GHz or AMD FX-6300, 3.5Ghz
 • Paměť: 6 GB RAM
 • Grafická karta: nVIDIA GeForce GTX 660, 2 GB or AMD Radeon HD 7870, 2 GB (Does not support Intel Integrated Graphics Cards)
 • DirectX: Verze 11
 • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
 • Pevný disk: 4 GB volného místa

 

 

© 2015-2018 and published by Paradox Interactive AB, CITIES: SKYLINES and PARADOX INTERACTIVE are trademarks and/or registered trademarks of Paradox Interactive AB in Europe, the U.S., and other countries. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet