Ceres (PC) DIGITAL

Ceres (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, RPG, Simulace, Nezávislé, Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

Sluneční soustava je zpustošená. Země rozbitá na kousíčky zmizela. Nezůstalo z ní nic kromě ohromného prstence kamenité suti. Nikdo neví, proč Brána nefungovala. Byla postavena proto, aby spojovala náš svět s jinými hvězdami, ale pouze hrstka kolonizačních lodí byla odeslána před katastrofou. Panuje domněnka, že se Brána nečekaně spojila s nesprávnou hvězdou – právě vzniklou novou. Proudy gravitačních vln zaplavily naši sluneční soustavu a Země byla okamžitě zničena. Brána se pak začala spojovat s náhodnými hvězdami, přitom vyplivovala prach z umírajících světů, záření mladších sluncí a dokonce přitahovala cizí formy života. Sluneční soustava se začala měnit.

 

Lidé a jejich koráby stále existují: zbytky civilizace se daly do kupy a vytvořily frakce, které spolu vzájemně válčí. Spousta hledačů dobrodružství brázdí ve svých kosmických lodích ledovou prázdnotu, navzdory smrti a neznámému nebezpečí – existuje mnoho příběhů o nestvůrných strojích a kosmických netvorech lovících lodě, které mají smůlu. Reálná hrozba nebo pouhá fantazie? Kdo teď dokáže odlišit mýty od neustále se měnící reality?

 

Ve světě, ve kterém lidé, netvoři a božské stroje bojují o přežití, bude muset někdo nakonec ustoupit. Vtělíš se do role mladého hledače dobrodružství, který právě dostal do ruky svoji první kosmickou loď a chce získat slávu. Běžná výzvědná mise se stává něčím mnohem důležitějším, když na své cestě narazíš na umělou Inteligenci jménem Ceres.

 

Klíčová charakteristika:

  • Taktický boj v kosmu pro jednoho hráče.
  • Postav se do čela eskadry lodí a bojuj v příběhu poháněném misemi tak, jak chceš.
  • Pohled z perspektivy třetí osoby a jednoduchý, ale propracovaný systém vydávání rozkazů typu point-and-click.
  • Tvé lodě nejenže útočí pomocí vražedných laserů či raket, ale také můžeš využít hackerský útok, abys poškodil nebo dokonce převzal kontrolu nad nepřátelskou lodí!
  • Spravuj soubor svých dovedností a získávej zkušenosti. Speciální bonusy se rovněž objevují, když si vedeš dobře.
  • Najímej kapitány a posádky pro lodě tvé flotily. Dívej se, jak získávají zkušenosti, když bojují na tvé straně.
  • Upravuj své lodě pomocí výstroje a zbraní různého druhu. Modifikuj moduly, pancéřování, zbraně, čidla nebo odvetné vyzbrojování tvých plavidel.
  • Desítky typů lodí, které můžeš získat a řídit je, od nejmenší korvety po nejmocnější válečné plavidlo.
  • Pokročilý systém poruch: lodě mohou být během bojů postiženy kritickými a  systémovými haváriemi.
  • Sbírej všechno, co se v prostoru vznáší, obchoduj s předměty v celé sluneční soustavě, abys získal doplňkové příjmy, nebo zachraňuj vraky, či dokonce přejímej nepřátelská vojenská plavidla pomocí abordážových dronů.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Operační systém: Windows 7/8, procesor: Intel Pentium G3220 @ 3.00GHz nebo ekvivalent AMD, Paměť: 2 GB RAM, Grafická karta: 1 GB VRAM, NVIDIA GeForce GT460 / 500 MB VRAM ATI HD4850, DirectX: 2 GB, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9, Další informace: minimální rozlišení 1024 x 768


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet