Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace, Nezávislé, Strategie

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Dostupná, podrobná a vizuálně imponující hra Battle Academy, která tě plně vtáhne, směřuje k revoluci na trhu strategických her pomocí směsi intuitivního záměru a přesvědčivé rozehrávky. Tato rychlá a jednoduchá na naučení strategie se může pochlubit imponujícím počtem typů jednotek a také různými misemi a nabízí opětovné nekonečné možnosti rozehrávání díky dobře navrženému síťovému multiplayerovému  režimu, zabudovanému editoru scénářů, řadě modifikací a scénářů uživatelů.

Battle Academy je akcemi se hemžící taktická strategie, ve které přebíráš velení nad zvolenou skupinou jednotek a vedeš je v bitvách na mnoha různých fronách II. světové války. Jako velitel budeš muset využít skutečnou strategii spojených sil, aby sis zajistil vítězství. To znamená, že budeš muset naaranžovat léčky, abys zaskočil nepřátelské síly, využívat krycí palbu, abys je přišpendlil, kvůli většímu účinku po stranách obklopovat nepřátelské obrněné jednotky a také, pokud je to nutné, udeřit na protivníka, abys vyčistil silné body. V některých případech budeš mít také přístup k silnému dělostřelectvu mimo mapu a k letecké podpoře, schopné oslabit obranu protivníka, a dokonce zastavit nepřátelské útoky. Zároveň budeš muset věnovat značnou pozornost ukazateli morálky svých jednotek a využívat výzvědné jednotky, abys odhalil nepřátelské léčky nebo obkličující útoky.

K dosažení tohoto hra Battle Academy nabízí jednoduché a intuitivní rozhraní, které ti usnadní kontrolu tvých jednotek a zároveň zajistí, že neztratíš kontrolu nad bitevním polem. To znamená, že se budeš moci soustředit pouze na to, co má skutečně význam: na cíle tvé mise, taktiku a rozmístění jednotek.

 Motor hry je rovněž zcela poháněn skripty, a proto je modifikace snadná, neboť hráčům umožňuje tvořit vlastní mise a scénáře, a dokonce kompletní modifikace pro hru jednoduchým a efektivním způsobem.

 Multiplayerový režim

Revoluční, na serverech založený systém PBEM++ od Slytherine doplňuje tento paket pro zajištění herní zkušenosti, která uspokojí jak ostřílené hráče tak nováčky. Tento asynchronní systém multiplayerového režimu znamená, že  můžeš snadno nacházet protivníky kdekoli a kdykoli na celém světě a také že můžeš hrát svým vlastním  tempem. Tisíce her jsou zde po celou dobu rozehrávány.

 Battle Academy je také dostupná na tabletech iPad, kde nabízí meziplatformový  multiplayer režim, což znamená, že vždycky tady bude někdo připravený tě vyzvat online! Můžeš dokonce začít svoji rundu doma na počítači PC a pokračovat v rozehrávce nebo si zahrát nové kolo na svém iPadu ve vlaku.

 Charakteristika hry:

  • Ovládej své britské, americké, polské a kanadské síly ve 3 epických kampaních s více než 30 různými bitvami nebo převezmi kontrolu nad italskými či německými oddíly v režimu multiplayeru.
  • Vybírej ze širokého arzenálu výzbroje, včetně ze 100 jednotek ze 6 zemí – Shermany, Firefly, Pantery, Tygry, Stuky, Hurikány, P47 a mnoho dalších!
  • Opce rozehrávky zohledňují léčky, linie pohledu, dělostřeleckou palbu, nálety, rozvědku, morálku, protitankovou munici, plamenomety, těžké bombardéry, ostřelovače a  blokovaní palbou.
  • Tvoje jednotky získávají během boje zkušenosti. Získej povýšení na status Veterán nebo Elita a získej nové dovednosti.
  • Atraktivní multiplayerové režimy s využitím revolučního multiplayerového serveru Slytherine.
  • Bohaté možnosti modifikace. Hra byla navržena tak, aby bylo možné ji snadno modifikovat, lehce dostupné skripty kontrolují všechny aspekty boje, uživatelské rozhraní a vzhled hry.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

minimum:

Operační systém: Windows XP / Vista / 7/8/10, Procesor: Intel P4 / AMD Athlon XP, Paměť: 512 MB RAM, Grafická karta: 128 MB VRAM, DirectX 9 kompatibilní, DirectX: 500 MB volného místa, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX, Další poznámky: 1 GB RAM pro Vista nebo novější


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet