Styx: Master of Shadows (PC) DIGITAL

Styx: Master of Shadows (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Dobrodružné, RPG, Stealth

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

Styx: Master of Shadows je infiltrační hra s prvky RPG zasazená do temného universa fantasy, ve kterém se plížíš, kradeš a vraždíš jako Styx, Goblin, který má 200 let.

 

Hluboko uvnitř opuštěné mnohapatrové Věže Akenash, z níž se člověku točí hlava, ve které Lidé a Elfové chrání Světostrom, pramen ambry – mocné a magické zlaté šťávy - je ukryta šance Styxe pochopit svůj skutečný původ ... a ve stejné době vydělat kupu peněz.

 

Opatrně se pliž v obrovské, mnohametrové Věži Akenash, vykonávej různé mise (vražda, získávání informací apod.) a vyhýbej se odhalení. Pohybuj se dopředu ve stínech, zabíjej své cíle v boji zblízka nebo naplánuj «nehody». Mechanika RPG umožňuje odblokovat nové, mocné dovednosti, imponující speciální pohyby a optimalizované vybavení. Ambra ti zajistí ukázkové schopnosti jako je neviditelnost, «ambrové vidění» a možnost sám sebe klonovat. Prohlédni úrovně, abys odhalil každý ždibíček informace o své minulosti a kraď vzácné poklady, aby sis vylepšil vybavení. Vejdi do stínů!

 

Charakteristika hry:

  • Oblasti mise nabízející skutečně přírodní vyhledávání stezek hráčem
  • Silný důraz na extrémní plížení a infiltraci: kráčej stíny se smyslem vertikality a zkoumej okolí, abys našel ukryté poklady
  • Vylepšuj své dovednosti spolu se šesti unikátními stromy dovedností, abys zlepšil dovednosti plížení, zabíjení a techniku.
  • Rozbíhej se, lušti, dus a pliž se se svým klonem
  • Složitý příběh plný akčních zvratů a překvapení

 

 

 

 

©2014 Cyanide Studio and Focus Home Interactive. Styx Master of Shadows is developed by Cyanide Studio and published by Focus Home Interactive.

All the marks and registered trademarks belong to their respective owner. Focus, Focus Home Interactive and their logos are trademarks or registered trademarks from Focus Home Interactive. All rights reserved.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

Operační systém: WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7/WINDOWS 8, Procesor: AMD/INTEL DUAL-CORE 2.4 GHZ, Paměť: 3072 MB RAM, Grafická karta: 1024 MB, DIRECTX 9, SHADERS 4.0, AMD RADEON HD 5850/NVIDIA GEFORCE GTX 560, Pevný disk: 8 GB volného místa, Zvuková karta: DIRECTX 9


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet