Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PC) DIGITAL

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Dobrodružné, Střílečky/FPS, Arkády, Stealth

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Hra se řadí k hrám typu stealth-action game, ve kterých se dynamické sekvence děje pojí s nutností konat ve skrytu. Tentokrát si však tvůrci dali záležet a dbali na otevřenou strukturu světa tím, že dali hráčům značnou svobodu při plnění úkolů a explorování lokací.

Změny zavedené v Metal Gear Solid V: Ground Zeroes zahrnují nejen mechaniku rozehrávky, ale také uživatelské rozhraní. V protikladu k předchozím hrám ze série se na monitoru objevují výlučně nejpotřebnější informace, což přispívá ke zlepšení viditelnosti prostředí, v jakém se postavy pohybují.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes bude fungovat s novým Fox Engine.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Operační systém: Windows Vista SP2 x64 / 7 x64 / 8 x64 (64 bitů), Procesor: Core i5-4460 (3.20GHz) nebo lepší, Quad-Core nebo lepší, Paměť: 4 GB RAM, Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX DirectX: Verze 11, Pevný disk: 4 GB, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX 9.0c


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet