Return to Castle Wolfenstein (PC) DIGITAL

Return to Castle Wolfenstein (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Akční, Střílečky/FPS

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

Druhá světová válka je v plném proudu a národy se rozpadají. Velitel jednotek SS Himmler má plnou podporu Hitlera, aby za použití vědy a okultní magie vytvořil armádu, která by zničila Spojence jednou pro vždy. Vydáváte se na intenzivní misi s cílem propíchnout černé srdce Třetí říše a zastavit Himmlera - nebo zemřít. V pokročilém týmovém režimu pro více hráčů budete vést svou vlastní druhou světovou válku v přední linii boje mezi Spojenci a Nacisty.

 

Svět Wolfenstein, který je poháněn Quake III Arena enginem, se rozrůstá o úžasné prostředí, umělou inteligenci, zbraně a filmové efekty, které mohou přinést jen skuteční mistři. Temná říše se uzavírá. Je na čase jednat. Zlo vítězí jen tehdy, když dobří muži nic nedělají.

 

  • Úžasné prostředí.
  • Intenzivní příběhová akce.
  • Krvelačná umělá inteligence.
  • Velkoformátové filmové efekty.
  • Týmová akce pro více hráčů.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

3D hardwarový akcelerátor (se 16 MB videopamětia plnou podporou OpenGL); procesor Pentium II 400 Mhz nebo podobný procesor Athlon; Windows 2000/XP; 128 MB RAM; podpora 16-bitového barevného režimu; 800 MB volného místa na disku, plus 300 MB pro swap soubor; systém 100% kompatibilní s Windows® 2000/XP (včetně kompatibilního 32-bitového ovladače pro grafickou kartu, zvukovou kartu a vstupní zařízení); DirectX 8.0a; zvuková karta a její ovladače 100% kompatibilní s DirectX 3.0; 100% Microsoft-kompatibilní myš/klávesnice a jejich ovladače

Podporuje hru přes internet (TCP/IP) a LAN (TCP/IP a IPX).


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet