Quake IV (PC) DIGITAL

Quake IV (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Akční, Střílečky/FPS

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

V zoufalé válce o záchranu Země proti bezcitnému nepříteli se zdá, že jediná cesta, jak ho porazit, je být stejný jako on. Vyzbrojený pokročilými zbraněmi a vozidly a doprovázený elitní jednotkou mariňáků se přesouváte bojovat do srdce domovské planety Stroggů a stáváte se jedinou nadějí Země na vítězství.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Postaveno na enginu Tech 4 (engine hry Doom 3).
  • Pokračování příběhové linky Quake 2.
  • Venkovní bitvy za účasti tanků a mechů.
  • Boje s podporou elitní jednotky.
  • Onlinové akční bitvy ve formě arén.

 

Quake® 4 © 2005-2011 id Software LLC, společnost ZeniMax Media. Quake, id, id Software, id Tech a přidružená loga jsou regostrované obchodní známky nebo obchodní známky id Software LLC v USA a jiných zemích. Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax a přidružená loga jsou registrované obchodní známky nebo obchodní známky ZeniMax Media Inc. v USA a jiných zemích. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows XP; Intel Pentium 4 2.0 GHz nebo AMD Athlon XP 2000+ nebo lepší; 512 MB RAM; 2.8 GB volného místa na disku (plus 400 MB pro swapovací soubor Windows); grafická karta 100% kompatibilní s DirectX 9.0c se 64 MB videopaměti; 16-bitová zvuková karta 100% kompatibilní s DirectX 9.0c a aktuální ovladače; DirectX 9.0c


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet