Prey (PC) DIGITAL + BONUS!

Prey (PC) DIGITAL + BONUS!

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Dobrodružné, Střílečky/FPS

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Předobjednávka

Datum premiéry:

05.05.2017

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Objednej si hru Prey před premiérou a obdržíš navíc DLC - Balíček se střelbou kosmonauta, který obsahuje:

  • Střelbu Mangrave a projekt munice
  • 2 lékárničky
  • 3 neuromódy
  • 1 recyklační chipset

 


Pokračování oblíbené sci-fi akce se vrací, ovšem o vývoj se tentokrát postará studio Arkane, autoři vynikajících počinů typu Dishonored, či Dark Messiah of Might and Magic. Můžeme se tak těšit na inteligentní příběh, spoustu brutální a syrové akce a především různých příběhových zvratů, které nám výpravu po potemnělých koridorech vesmírných stanic pořádně zpestří.

Jmenujete se Morgan Yu a jste výsledkem zakázaných experimentů, které měly za cíl vylepšit člověka. Probouzíte se v roce 2032 hluboko ve vesmíru na stanici Talos I a vaším úkolem je odkrýt tajemství, které se ukrývají hluboko v útrobách vesmírné stanice Talos 1. Spolehnout se posléze budeme muset sami na sebe a na to, co během vaší cesty najdete - přičemž jediná šance, jak se vypořádat s narůstající nelítostnou hrozbou, je za pomocí zbraní, zvláštních schopností a důvtipu.

 

Co se týče nepřátel, zatím známe několik druhů, které ti budou v útrobách stanice Talos znepříjemňovat život.


Mimic - malé příšery nepodobné pavoukům se snaží skrýt tvému zraku tím, že se metamorfují do různých předmětů denní potřeby, mezi které patří například plechovky, zbraně, hrnečky na kávu, popelníky a židle. Tvým úkolem je tedy dávat dobrý pozor a umět rozlišit realitu od klamu
Phantom - rychle se pohybuje, je agresivní a smrtící
Nightmare - před tímto silným nepřítelem je lepší útect, než se s ním snažit bojovat

 

Na co se těšíme?

  • Střílečku z první osoby od tvůrců her Dishonored a Dark Messiah of Might and Magic.
  • Spoustu zbraní, schopností a skillů, které vám pomohou přežít nadcházející bitvy.
  • Silný příběh se spoustou nečekaných zvratů.
  • Jedinečný design, vycházející z blízké budoucnosti roku 2032.

 

 

 

© 2017 Bethesda Softworks LLC, a ZeniMax Media company. Prey, Arkane, Bethesda, Bethesda Softworks, Zenimax and related logos are registered trademarks or trademarks of Zenimax Media Inc. In the U.S. and/or other countries. All Rights Reserved. Portions of the Prey game software are included under license © 2004-2016 Crytek GMBH. All Rights Reserved. The Prey game software includes Autodesk® Scaleform® software, © 2012 Autodesk, Inc. All Rights Reserved. All other trademarks or trade names are the property of their respective owners. All Rights Reserved.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

TBC

Procesor: Core i5-2400 3.1GHz /  FX-8320, Karta graficzna: GeForce GTX 670 /  Radeon HD 7870, Pamięć: 8 GB RAM, System operacyjny: Windows 7 64-bit, Dysk twardy: 55 GB


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet