Max Payne 3 Complete (PC) DIGITAL

Max Payne 3 Complete (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Střílečky/FPS

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Complete edice obsahuje hru Max Payne 3 a Max Payne 3 Rockstar Pass.

 

Max Payne 3:

 

Tragédie, které před lety připravily Maxe Paynea o jeho milované, jsou rány, které se nechtějí zahojit. Max, který již není u policie, je vyčerpaný a závislý na lécích proti bolesti, se rozhodne vzít práci v brazilském São Paulo, kde má chránit rodinu bohatého realitního magnáta. Doufá, že tak konečně unikne stínům minulosti. Jenže jak se mu události postupně vymykají z rukou, Max se ocitá sám v ulicích cizího města, zoufale pátrající po pravdě a snažící se probojovat si cestu ven.

 

Společnost Rockstar Games vám ve hře Max Payne 3 přináší strhující detailní filmový zážitek s temným a spletitým příběhem, v němž využívá nejnovějších mechanizmů střelby umožňujících přesné míření, nových pokročilých efektů Bullet Time® a ShootdodgeTM a plnou integraci systému chování postav Euphoria od společnosti Natural Motion, díky kterému vypadají všechny pohyby zcela přirozeně.

 

Kromě rozsáhlé kampaně pro jednoho hráče obsahuje Max Payne 3 jako první v této sérii také propracovanou a strhující hru pro více hráčů. Multiplayer hry Max Payne 3 přináší stejné filmové ztvárnění, přestřelky i pohyb ze hry pro jednoho do světa on-line hry pro více hráčů. Max Payne 3 využívá charakteristické herní prvky ze světa Max Payne a nabízí široké spektrum nových i tradičních režimů hry pro více hráčů, které pracují s motivy paranoie, zrady a hrdinství a které jsou zpracovány ve stejném vizuálním stylu jako hra pro jednoho.

 

Ve hře Max Payne 3 se poprvé představuje nová funkce skupin, tzv. crews, která bude k dispozici i ve hře Grand Theft Auto V a dalších obdobných titulech a která přesahuje tradiční on-line klany tím, že hráčům umožňuje připojení jak k velkým veřejným skupinám, tak jednoduché vytváření soukromých skupin, které si členové mohou přizpůsobovat. Tyto skupiny budou hráčům pomáhat zůstat v kontaktu v různých střetech - a dokonce i v různých hrách - díky službě Rockstar Games Social Club, která sleduje statistiky skupin, včetně jejich vzájemných střetů.

 

HLAVNÍ PRVKY:

  • Vyvinula společnost Rockstar Games s důrazem na plynule se odvíjející filmový zážitek plný detailů.
  • Pokročilé režimy Bullet Time® a ShootdodgeTM či záběr ze zabití protivníka dodávají přestřelkám na stylu.
  • Špičkové zpracování sledování cílů, míření či animací zaručují přesnou a plynulou střelbu.
    Temný a spletitý příběh vyprávějící příběh Maxe Paynea, jedné z nejslavnějších postav videoher.
  • Těsná integrace systému chování postav Euphoria od společnosti Natural Motion se zcela novou verzí pokročilého herního enginu Rockstar Advanced Game Engine (RAGE) přináší naprosto věrohodný model pohybu a novou úroveň vnímání okolí.
  • Široká nabídka zbraní ztvárněných do neuvěřitelných podrobností: pohyblivé kohoutky na zbraních, nábojnice vyletující z komor, každá vystřelená kulka je individuálně modelována od chvíle výstřelu až po okamžik dopadu.
  • Pokročilý model fyziky částic a zničitelná prostředí připravují jeviště pro dramatické a chaotické přestřelky.
  • Novinkou v herní sérii je jedinečná hra pro více hráčů, která skvěle doplňuje temnou a nemilosrdnou atmosféru hry pro jednoho hráče a která vás zcela pohltí.

 

Max Payne 3 Rockstar Pass:

 

Zakoupením Max Payne 3 Rockstar Pass obsahuje všechna DLC. DLC jsou určená především pro multiplayer.

 

Obsahuje:

Max Payne 3: Deathmatch Made In Heaven
Max Payne 3: Painful Memories Pack
Max Payne 3: Hostage Negotiation Pack
Max Payne 3: Local Justice Pack
Max Payne 3: Silent Killer Loadout Pack
Max Payne 3: Cemetery Map
Max Payne 3: Special Edition Pack
Max Payne 3: Deadly Force Burst
Max Payne 3: Pill Bottle Item
Max Payne 3: Classic Max Payne Character

 

Kupon Rockstar Pass vám přímo z menu hry zpřístupní zcela nové mapy do hry více hráčů, režimy, vylepšení, předměty, hratelné postavy, úkoly a mnoho dalšího.

 

Upozornění: Chcete-li se vyhnout tomu, abyste za stejný obsah platili dvakrát, NEKUPUJTE další přídavný obsah z jiných zdrojů poté, co jste si zakoupili či uplatnili kupon Rockstar Pass. Pro majitele kuponů Rockstar Pass je obsah ke stažení k dispozici z rozhraní hry, ze kterého si mohou každý balíček s obsahem ke stažení stáhnout samostatně.


Musíte přijmout podmínky licenčního ujednání, které najdete online na stránce rockstargames.com/eula. Nepřenosný přístup ke speciálním funkcím, například exkluzivnímu, zpřístupnitelnému, stahovatelnému či online obsahu nebo funkcím může vyžadovat jednorázový sériový klíč, dodatečný poplatek nebo registraci online účtu (13+). Porušení podmínek EULA, Pravidel používání či dalších ujednání může mít za následek znemožnění přístupu ke hře nebo online účtu. Přístup ke speciálním funkcím může vyžadovat připojení k internetu, nemusí být dostupný pro všechny uživatele a po 30 dnech od zveřejnění příslušného upozornění může být zrušen, upraven či nabízen za odlišných podmínek. Obsah této videohry je dílem fikce a není míněn jako znázornění či vyobrazení skutečných událostí, osob či entit. Tvůrci a vydavatelé této hry nepodporují a nedoporučují chování, které je v ní vyobrazeno, ani k němu nevybízejí. Nepovolené kopírování, rozebírání kódu, vysílání, veřejné předvádění, pronájem, zpoplatnění hraní či obcházení protikopírovací ochrany je přísně zakázáno.

 

©2004 - 2013 Rockstar Games, Inc. Rockstar Games, Rockstar Studios, Max Payne, Rockstar Pass a značky a loga Rockstar Games R* jsou obchodní nebo registrované obchodní známky společnosti Take-Two Interactive Software, Inc. v USA nebo dalších zemích.

 

Rockstar Games 622 Broadway, New York, NY 10012 © 1998-2013 Rockstar Games, Inc. Rockstar Games, Midnight Club, Take Two Interactive a jejich výhradní loga jsou obchodními známkami a/nebo registrovanými obchodními známkami firmy Take-Two Interactive Software, Inc. v U.S.A. a/nebo v jiných cizích zemích. Dolby, Pro Logic, a symbol dvojitého D jsou obchodní známky firmy Dolby Laboratories. Využívá Bink Video. Copyright © 1997-2012 by RAD Game Tools, Inc. © 2011 NVIDIA Corporation. NVIDIA, NVIDIA logo, a The Way It's Meant To Be Played jsou obchodními známkami a/nebo registrovanými obchodními známkami NVIDIA Corporation. Bullet Time je registrovaná obchodní známka ve vlastnictví Warner Bros. Entertainment, Inc. Ikona věkového hodnocení je obchodní známka Entertainment Software Association. Všechny ostatní značky a obchodní známky jsou vlastnictvím jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows XP, Vista[32bit], Vista[64bit], Win 7, odzkoušeno na Win 8, dvoujádrový procesor 2400MHz, paměť 2048MB RAM, grafická karta s 512MB RAM (GeForce 8600 GT / Radeon HD 3400), 35 GB volného místa na disku, DVDROM, Service Pack 3 (XP), SP2 (Vista), SP1 (Win 7). Hra vyžaduje aktivaci přes internet.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet