Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 4 - Final Assault (MAC) DIGITAL

Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 4 - Final Assault (MAC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, DLC, Hry pro Mac, Střílečky/FPS

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Coby pocta sérii dodatečného obsahu Modern Warfare® 3 přináší čtvrtá a finální část DLC Collection pět zcela nových multiplayerových map. Ve stínu hor pošle "Gulch" bojovníky do zapomenutého těžebního města plného důlních šachet a zbytků těžebního vybavení ke krytí. Pobřeží Jersey na vás čeká v mapě "Boardwalk," kde zábava na sluníčku znamená přestřelky s nepřáteli na pláži. Hráči musí překonat mořskou nemoc na mapách "Off Shore" a "Decommission," kde nebezpečné vrtné plošiny a rozpadající se zaoceánský parník poskytují perfektní prostředí pro pobřežní bitvy. Zlatým hřebem kolekce je pak výlet do válkou zpustošeného francouzské čtvrti v New Orleans na mapě "Parish", kde proti sobě hráči bojují uprostřed chaosu velkoměsta.

 

  • Decommission: Pohřebiště rozpadajících se zaoceánských parníků dalo vzniknout nejenom místní chudinské čtvrti, ale taktéž středně velké multiplayerové mapě poskytující skvělé prostředí pro pobřežní souboje.
  • Off Shore: Jste uvěznění na vrtné plošině uprostřed oceánu a nemáte kam jinam jít než naproti vašim nepřátelům. To vás čeká v této nové multiplayerové mapě hemžící se přistávacími plošinami vrtulníků, jeřáby a nespočtem pozic pro odstřelovače dychtící po možnosti sundat své protivníky. Jo a zmínili jsme se o tom, že byste se měli koukat pod nohy, abyste nespadli?
  • Gulch: Dekády po tom, co oheň spálil tohle zapomenuté těžební město, získaly rudé skály zdejších kaňonů nové odstíny červené, když se změnily na perfektní bojiště v podobě středně velké multiplayerové mapy plné důlních šachet a důlního vybavení.
  • Boardwalk: Vydejte se na pobřeží Jersey a zažijte slunné odpoledne v téhle multiplayerové bitvě, ve které budete čelit vašim nepřátelům na pláži a bojovat o dominanci nad arkádovou hernou a přitom budete mít čas užít si horskou dráhu.
  • Parish: Zbožná přání vás neudrží v bezpečí uprostřed válkou zpustošené francouzské čtvrti New Orleans, kde místní ulice hostí menší multiplayerovou mapu výborně padnoucí hráčům toužících po soubojích na ostří nože v městském chaosu.

 

 

 

© 2011-2014 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty a Modern Warfare jsou registrované ochranné známky a Call of Duty MW3 je ochranná známka Activision Publishing, Inc. Všechna práva vyhrazena. Ikony věkového hodnocení jsou registrované ochranné známky Entertainment Software Association. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Vydává a distribuuuje Aspyr Media, Inc. “Aspyr” a logo Aspyr “hvězda” jsou federální ochrané známky Aspyr Media, Inc. Mac a logo Mac jsou ochranné známky Apple Computer, Inc., registrované v USA a jiných zemích. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Nepřenosný přístup ke speciálním funkcím jako je exkluzivní, odemykatelný, stahovatelný nebo online obsah, služby nebo funkce může vyžadovat jednorázové využití sériového kódu, další poplatky a/nebo registraci online účtu (17+). Přístup ke speciálním funkcím může vyžadovat internetové připojení, nemusí být dostupné všem uživatelům a může být, 30 dnů od oznámení, zrušeno, upraveno nebo poskytováno za jiných podmínek. Online hraní a stahování vyžaduje širokopásmové připojení k internetu. Uživatel zodpovídá za přidružené platby. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Vyžaduje základní hru Call of Duty: Modern Warfare 3 (MAC verze pro Steam)

 

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet