Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 2 (MAC) DIGITAL

Call of Duty: Modern Warfare 3 Collection 2 (MAC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, DLC, Hry pro Mac, Střílečky/FPS

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Druhá část Modern Warfare® 3 DLC Collection přínáší zbrusu nové mapy do Multiplayer/Survival módů, Special Ops mise a debut Face Off map. Coby naprostá novinka v rámci značky, Face Off mapy koncentrují všechnu zábavnost a intenzitu multiplayeru do nového pojetí 1 vs. 1 a 2 vs. 2 soubojů na ostří nože. Navíc k tomuto naprosto novému hernímu zážitku přináší Collection 2 tři multiplayerové mapy a 2 Special Ops mise, které fanouškům nabízí nové příležitosti k otestování jejich multiplayerových a Special Ops schopností.

  • Sanctuary: Zavěšení ve vzduchu tisíc metrů nad zemí budete v tyčících se pískovcových chrámech centrálního Řecka bojovat nejenom se strachem z výšek. Tyto přírodní pilíře, formované přes milion let, odrážely útočící armády a odolávaly řádění času, ale nyní budou muset čelit vašemu výsadku. Otestujte své schopnosti - a staviteslké schopnosti pradávných mnichů - s vaším arsenálem samopalů, útočných pušek a brokovnic. Jenom nezapomeňte: Nedívejte se dolů.
  • Foundation: Výprava do uzavřené továrny na beton v srdci Jižní Koreji, kde beton teče proudem a vzduchem létají kulky. Po dekádách dodávání suroviny nezbytné ke stavbě cest a budov se impozantní zařízení stává perfektní bojovou zónou pro hráče vyznávající odstřelování i rychlý kontaktní způsob boje. Nezastavujte v úžasu z impozantního drtiče betonu v centru mapy, pokud nechcete vidět, jak vaše kill ratio potká stejný osud.
  • Oasis: Přestože dříve šlo o malebné útočiště pro rekreanty, rozpínající se Hotel Oasis je nyní multiplayerovým rájem s množstvím prostoru pro boj na vrcholu prastaré pevnosti.
  • Kill Switch: Intenzivní nová Special Ops mise, která pošle dvoučlenný tým hluboko za nepřátelské linie. Vaše mise - vyřadit ruskou letadlovou loď odpálením elektromagnetického pulzu. Buďte vojákem na zemi klestícím si svou cestu k místu odpalu, nebo hrajte jako odstřelovač poskytující krycí palbu z výhodné pozice vysoko nad městem. Spolupracuje nebo riskujte obklíčení zástupy nepřátelských jednotek.
  • Iron Clad: S jedním hráčem řídícím tank Abrams a dalším doprovázejícím tank pěšky se budete snažit prorazit zátarasy a hledat krytí v troskách letadla, až se budete v této zbrusu nové Special Ops misi unikat z nepřítelem obleženého Hamburku.
  • Getaway: První “Face Off” mapa v historii značky Modern Warfare®. Co bylo dříve vstupem na tropickou pláž chlubícím se exotickými akvárii a ohromnými bazény, je nyní rájem pro bezohledné run-and-gun násilí.
  • Lookout: Tato nová “Face Off” mapa, vytesaná do bojem opotřebovaného útesu, vás a vaše oponenty vhodí do předsunuté pozorovací základny plné kontrolních bodů a úzkých koridorů.
  • Erosion: Proklestěte si cestu skrze středomořské ruiny a prastaré akvadukty a využívejte tisíce let staré římské zednické umění jako svůj kryt v této nové “Face Off” mapě.
  • Aground: Vydejte se na skotské ostrovy v nejnovější “Face Off” mapě, ve které budete čelit zrádným útesům, sítím jeskyní a drolícím se a rozpadajícím se pozůstatkům transportní lodi poskytujícím prostředí pro nekončící přestřelky.

 

FACE OFF: KDO TI HLÍDÁ ZÁDA?

Zakuste zbrusu nový pocit z hraní multiplayeru s vašimi přáteli. Coby naprostá novinka v rámci značky, mapy koncentrují všechnu zábavnost a intenzitu multiplayeru do nového pojetí 1 vs. 1 a 2 vs. 2 soubojů na ostří nože. Představují tak menší, koncentrovanější multiplayerové mapy speciálně navržené pro využití strategie, zkušeností a týmové práce jako nikdy předtím.

 

 

 

© 2011-2014 Activision Publishing, Inc. Activision, Call of Duty a Modern Warfare jsou registrované ochranné známky a Call of Duty MW3 je ochranná známka Activision Publishing, Inc. Všechna práva vyhrazena. Ikony věkového hodnocení jsou registrované ochranné známky Entertainment Software Association. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Vydává a distribuuuje Aspyr Media, Inc. “Aspyr” a logo Aspyr “hvězda” jsou federální ochrané známky Aspyr Media, Inc. Mac a logo Mac jsou ochranné známky Apple Computer, Inc., registrované v USA a jiných zemích. Všechny ostatní ochranné známky a obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Nepřenosný přístup ke speciálním funkcím jako je exkluzivní, odemykatelný, stahovatelný nebo online obsah, služby nebo funkce může vyžadovat jednorázové využití sériového kódu, další poplatky a/nebo registraci online účtu (17+). Přístup ke speciálním funkcím může vyžadovat internetové připojení, nemusí být dostupné všem uživatelům a může být, 30 dnů od oznámení, zrušeno, upraveno nebo poskytováno za jiných podmínek. Online hraní a stahování vyžaduje širokopásmové připojení k internetu. Uživatel zodpovídá za přidružené platby. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Vyžaduje základní hru Call of Duty: Modern Warfare 3 (MAC verze pro Steam)

 

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet