WWE 2K18 Deluxe Edition

WWE 2K18 Deluxe Edition

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Simulace, Sportovní

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

 

Nejslavnější herní série WWE je zpět, tentokrát s titulem WWE 2K18! Deluxe Edition vám zajistí přístup k WWE 2K18 Season Pass, MyPlayer Kick Start, Accelerator, dvěma hratelným verzím Kurta Angleho, obsah Ceny (Nuff) a mnoho dalšího!

 

Oslavte 15leté výročí jedné z nejoblíbenějších a nejkontroverznějších WWE Superstars v historii díky exkluzivnímu digitálnímu obsahu! Zahrajte si za dva nejurputnější soupeře Johna Ceny během jeho úchvatné kariéry: Roba Van Dama a Batistu! Také obdržíte dvě hratelné verze Johna Ceny (2001 a 2006)!

 

Největší videoherní značka v historii WWE se vrací jako WWE 2K18! Se Superstar na obálce Sethem Rollinsem vás WWE 2K18 dostane blíž k ringu než kdy předtím, a to díky úderné akci, strhující grafice, napětí, vzrušení, novým herním režimům, dodatečným typům zápasů, širokým možnostem tvorby a všemu, co na WWE 2K zbožňujete. Be Like No One.

 

Nejrealističtější video hra WWE všech dob!

Ten nejrealističtější videoherní zážitek s WWE je nyní ještě napínavější díky přídavku zápasů pro osm mužů, nového systému úchytů, nové detekci hmotnosti, tisíců nových animací a obrovské zákulisní oblasti. Zcela nový renderovací engine také propůjčuje WWE 2K18 zcela nový vizuální vzhled a vdechuje život napětí WWE jako nikdy dřív!

 

MyCAREER

Nový systém MyCAREER vás vyšle na cestu za slávou, která vede kolem WrestleMania. Prozkoumejte WWE jako nikdy dřív pomocí volného pohybu v zákulisí, rozhovorům s WWE Superstars, utváření aliancí, dělání nepřátel, vyhledávání úkolů a vymýšlení strategie pro nadcházející zápasy.

 

ROAD TO GLORY

Dokáže se váš MyPLAYER dostat do WWE Hall of Fame? Představujeme zcela nový systém ROAD TO GLORY! Soutěžte se soupeři online a vylepšete si postavení MyPLAYER tím, že získáte odemknutelné předměty, bonusy a vylepšení, zatímco si zajistíte vstup na Special Events, které se konají mimo rámec speciálních zápasů WWE z reálného světa, jako jsou placené zápasy.

 

Dynamický Creation Suite

Přizpůsobte si WWE jako nikdy dřív díky ještě širší sadě úprav a nové možnosti Custom Match! Robustní Creation Suite také nabízí ještě detailnější funkce pro Create-a-Superstar, Create-a-Video a Create-an-Arena.

 

Doopravdy TA NEJVĚTŠÍ SOUPISKA VŠECH DOB!

Ovládněte ring pomocí SPOUSTY svých oblívených WWE, NXT a legendárních Superstars! Neděláme si legraci, WWE 2K18 nabízí tu nejkompletnější soupisku těch největších a nejzářivějších Superstars z WWE a NXT a Legends, které kdy poctily ring WWE!

 

 

 

 

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

© 2005-2017 Take-Two Interactive Software, Inc. a její pobočky. 2K, logo 2K a Take-Two Interactive Software jsou obchodní značky registrované ochranné známky Take-Two Interactive Software, Inc. Vyvíjí YUKE’S Co., Ltd. YUKE’S Co., Ltd. a její logo jsou obchodní značky či registrované obchodní známky YUKE’S Co., Ltd. Veškerý kód, jména talentů, obrázky, podoba, slogany, wrestlingové chvaty, obchodní značky loga a autorská práva WWE jsou výhradním majetkem WWE a jejích poboček. © 2017 WWE. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní obchodní značky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

TBA


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet