WWE 2K Battlegrounds (PC) Steam

WWE 2K Battlegrounds (PC) Steam promo akce

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Arkády, Sportovní

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

Předobjednávka
Chcete vyzařovat úžasnost během zápasů s přáteli ve WWE 2K Battlegrounds? Předobjednejte si hru ještě dnes a vdechněte hře život tím, že si odemknete Edge z WWE Hall of Fame!

 

Svět WWE je vaše bojiště se zcela novou, přehnanou, arkádovou akcí, na kterém vaše oblíbené WWE Superstars a Legends bojují v prapodivných interaktivních prostředích po celém světě. Soutěžte v oblíbených typech zápasů pomocí arzenálu za vlasy přitažených manévrů, speciálních schopností a ničivých bonusů, včetně Steel Cage, Royal Rumble, Fatal Four Way a dalších, zatímco Mauro Ranallo a Jerry „The King“ Lawler budou všechen ten chaos komentovat! Jste připraveni vstoupit na bojiště?

Bojujte bez limitů!
Vezměte své oblíbené WWE Superstars a Legends do boje v neomezeném pandemoniu bez zábran! Provádějte přemrštěné chvaty a pomocí speciálních schopností zlikvidujte soupeře během zápasu v interaktivních prostředích!
Bojujte po celém světě!
Zahrajte si zcela nový příběhový režim vyprávěný pomocí originálních komiksových stripů, ve kterém vás budou Paul Heyman a Stone Cold doprovázet při hledání příštích WWE Superstars! Bojujte jako jedinečné a barvité nové postavy proti zavedeným WWE Superstars, prověřte svoje schopnosti a předveďte své dovednosti, zatímco si budete odemykat nové postavy a bojiště.

Je to vaše bojiště!
Přizpůsobte si WWE 2K Battlegrounds díky spoustě kosmetických prvků, zatímco si budete vytvářet a upravovat vlastní originální poastavy a bojiště!

Spousta typů zápasů
Veďte válku v široké škále oblíbených typech zápasů se zábavnými novými zvraty, včetně Steel Cage, Royal Rumble, Fatal Four Way a zcela nových Battlegrounds Challenge!

Lokální a online bitvy!
Soutěže v online turnajích nebo v režimu King of the Battleground a přežijte kontaktní souboj proti hráčům z celého světa! Navíc můžete zápasit i v lokální hře pro více hráčů s kamarády.

 

©2020 Saber Interactive. Published and distributed by 2K Games, Inc. Saber Interactive is a trademark of Saber Interactive, Inc. 2K and the 2K logo are trademarks of Take-Two Interactive Software, Inc. All rights reserved. All WWE programming, talent names, images, likenesses, slogans, wrestling moves, trademarks, logos and copyrights are the exclusive property of WWE and its subsidiaries. © 2020 WWE. All rights reserved. Andre the Giant TM licensed by CMG Brands, LLC. Unreal® Engine, Copyright 1998-2020, Epic Games, Inc. All rights reserved. Unreal® is a registered trademark of Epic Games, Inc. The ratings icon is a registered trademark of the Entertainment Software Association. All other trademarks are property of their respective owners

 

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

 • Systém - Windows 7 64-bit
 • Procesor - Intel Core I3-540 3,06 GHz
 • Paměť - 4 GB RAM
 • Grafická karta - NVIDIA GeForce GT 710
 • DirectX 11
 • 9 GB volného místa
 • Zvuková karta - kompatibilní s DirectX 9.0x

 

DOPORUČENÉ:

 • Systém - Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit nebo Windows 10 64-bit
 • Procesor - Intel Core i5-4690 3,50 GHz nebo lepší
 • Paměť - 8 GB RAM
 • Grafická karta - NVIDIA GeForce GTX 670, podobná či lepší
 • DirectX - verze 11
 • 9 GB volného místa
 • Zvuková karta - kompatibilní s DirectX 9.0x

 

 

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet