Eastside Hockey Manager

Eastside Hockey Manager

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Sportovní

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi3

Popis

Eastside Hockey Manager (EHM) vychází po období v programu předběžný přístup na Steamu v plné verzi.

 

EHM nabízí fanouškům nejrealističtější, nejhlubší a nejzábavnější simulaci managementu hokejového mužstva, ať už jde o tým klubový nebo některý z nároďáků světových hokejových velmocí.

 

EHM vám dává plnou kontrolu nad soupiskou – vy rozhodujete o tom, koho podepíše, prodáte či draftujete. Jste to vy, kdo sestavuje tým trenérů. Když je vše připraveno, tak můžete buďto najmout hlavního trenéra, který povede tým ze střídačky, anebo se této povinnosti můžete ujmout sami. Ať už zvolíte jakoukoliv z možností, zápas můžete díky realistickému 2D enginu sledovat „živě“ (pohled shora) anebo se můžete nechat přehrát pouze klíčové momenty.

 

Aby byla fáze předběžného přístupu dokonána, nabízí EHM v plné verzi řadu nových a vylepšených funkcí včetně: většího množství domácích lig a soutěží; integrace Steam Workshop; další možnosti nastavení rozlišení; podpora pro 30 hráčů v multiplayeru; a mnoho dalších vylepšení, která vzešla ze zpětné vazby od hráčů.

 

Eastside Hockey Manager – Klíčové vlastnosti

 

Dynamický 2D herní engine

Sledujte zápasy, ať už své nebo svých soupeřů, v propracovaném 2D (pohled shora) enginu, který nabízí unikátní fyzikální model (včetně tečí a blokování střel) a přesvědčivou umělou inteligenci hráčů. Pro manažery, kteří se chtějí dostat ke hře ještě blíž, je připraven dokonce mód přiblížení.

 

Realistický, současný herní svět

Herní svět plný detailů, ve kterém mohou hráči spravovat a trénovat ve více než 30 domácích ligách a pohárových soutěží celého světa, přičemž každá nabízí aktuální pravidla a ligové struktury.

 

Multiplayerová akce

Až 30 hráčů se může mezi sebou utkat ve stejném online světě.

 

Integrace Steam Workshop

EHM nabízí podporu hráčského obsahu (jako jsou vlastní databáze či grafika) prostřednictvím jednoduchého rozhraní Steam Workshop

 

Kompletní správa soupisky

Plná kontrola nad sestavováním a správou soupisky, od nabízení smluv hráčů, přes scouting, draftování slibných hráčů a výměny s ostatními týmy.

 

Kompletní správa realizačního týmu

Plná kontrola nad nehrajícími členy týmu s možností najímat trenéry, scouty a fyzioterapeuty.

 

Plná kontrola taktiky

Trenér může z týmu vymáčknout maximum, pokud vytvoří taktiku, která se dá přizpůsobit celému týmu, individuálnímu útoku nebo dokonce jednotlivým hráčům.

 

Obchodní vyjednávání působí realisticky

Manažeři mohou získat odhad obchodních nabídek od svých protějšků nebo na základě informací od svých vlastních asistentů. Každý tým má své vlastní potřeby. Některé jsou připraveni vzdát se perspektivních hráčů kvůli klíčovému veteránovi, zatímco jiné týmy jsou ochotni nechat jít drahé veterány a znovu vybudovat tým z draftu.

 

Intuitivní uživatelské rozhraní

Díky centrální navigační liště je správa týmu snazší a intuitivnější, protože všechny důležité ovládací prvky jsou hned po ruce v hlavní nabídce.

 

Vylepšený hráčský postup

Hráči se přirozeně vyvíjí a stárnou. Noví hráči přicházejí z juniorských lig, zatímco starší hráči odcházejí do penze nebo se přesouvají do rolí mimo hrající tým.

 

Mezinárodní management

EHM nabízí možnost spravovat mezinárodní týmy (včetně U20) ve všech klíčových turnajích – a také ve mnoha nižších soutěžích.

 

Import databází

Formát databází umožňuje import aktuálních soupisek od hráčů anebo dokonce historické startovní databáze (vytvořené pro předešlé verze EHM).

 

A mnohem, mnohem více…

Včetně detailního finančního modelů smluv s hráči, platové limity a rozpočty; obrazovka s přehledem pro jednotlivé národy s nejlepšími ligami, týmy a hráči dané země; hráčské/nehráčské profily; a možnost začít hru s fantasy draftem; all-star hry s dovednostními soutěžemi a mnoho, mnoho dalšího.

 

 

All players and staff featured in Eastside Hockey Manager are fictitious. Any resemblance to real persons, living or dead, is purely coincidental.

 

SEGA, the SEGA logo and Eastside Hockey Manager are either registered trade marks or trade marks of SEGA Holdings Co., Ltd. or its affiliates. All rights reserved.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Operační systém: Windows XP, Vista, 7, 8
Procesor: Intel Pentium 3, Intel Core, AMD Athlon - 1GHz+
Paměť: 256 MB RAM
Grafická karta: NVidia GeForce FX 5900 Ultra, ATI Radeon 9800, Intel GMA X3100 - 128MB VRAM
DirectX: Verze 9.0
Pevný disk: 800 MB volného místa
Dodatečné poznámky: minimální rozlišení 1024x768


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet