EA Sports FC 24 Ultimate Edition

EA Sports FC 24 Ultimate Edition

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace, Sportovní

Jazyková verze:

Polska/Angielska

Ochrana:

Origin

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi3

Popis

Chcete-li využít všech výhod předčasné předobjednávky, musíte kód aktivovat v aplikaci EA nejpozději do 22. srpna 2023, 23:59.

Aktivace kódu po tomto datu je stále možná, ale obsah produktu se změní! Zakoupením produktu souhlasíte s výše uvedenými podmínkami.

 

Datum spuštění hry je 29. září 2023 06:00, ale klíče budou odeslány již nyní po obdržení potvrzení o platbě.

 

 

JEN PO OMEZENOU DOBU – Předobjednávkou* EA SPORTS FC™ 24 Ultimate Edition do 22. srpna získejte:

 • Neobchodovatelný předmět Hrdiny do režimu Ultimate Team™ z edice UEFA Champions League, nebo UEFA Women's Champions League (27. listopadu)
 • Až sedmidenní přednostní přístup, takže můžete začít hrát od 22. září
 • 4600 FC Points
 • Přístup ke kampani Nike v režimu Ultimate Team™ od 22. září
 • Hráč z kampaně Nike na hostování do režimu Ultimate Team™ (24 zápasů)
 • Dres Nike x EA SPORTS FC™ do režimu Ultimate Team™
 • Neobchodovatelný hráč z edice Tým týdne #1 do režimu Ultimate Team™
 • Plus všechny bonusy ze Standard Edition

 

Zahrajte si do 1. listopadu a získejte status zakladatele*.

 

 

EA SPORTS FC™ 24 je novou érou The World’s Game: 19 000+ plně licencovaných hráčů, 700+ týmů a 30+ ligových soutěží zaručují historicky nejautentičtější fotbalový zážitek na PC.

Přibližte se ke hře ještě víc díky třem špičkovým technologiím, které zajišťují bezkonkurenční realismus v každém zápase: HyperMotionV, herní styly optimalizované Opta a revoluční engine Frostbite™, plus nová grafická nastavení zpřístupňující svěží a optimalizované vizuální prvky na PC.

Technologie HyperMotionV zachycuje skutečnou hru a využívá volumetrická data z více než 180 profesionálních mužských a ženských zápasů, aby pohyb ve hře přesně odrážel skutečné dění na hřišti.

Herní styly dimenzují sportovce a interpretují data z Opta a dalších zdrojů do charakteristických schopností, které zvyšují realističnost a individualitu každého hráče.

Revoluční engine Frostbite™ přináší The World’s Game v realistických detailech, takže budete do každého zápasu ještě více ponořeni.

Rozvíjejte klubové legendy a vylepšujte své hráče díky zcela novému systému evolucí v režimu Ultimate Team™. Přivítejte na hřišti fotbalistky po boku jejich mužských protějšků a vybudujte si vysněnou jedenáctku.

Napište svůj vlastní příběh v režimu Kariéra trenéra či Kariéra hráče a připojte se k přátelům na hřišti díky hraní napříč platformami** v módech Kluby a VOLTA FOOTBALL™.

 

EA SPORTS FC™ 24 je další kapitolou inovativnější budoucnosti fotbalu.

 

Tato hra obsahuje volitelné nákupy virtuální měny ve hře, kterou lze použít k získání virtuálních herních předmětů, včetně namátkového výběru virtuálních herních předmětů.

V Belgii nejsou body FC Points k dispozici.

 

 

 

Smluvní podmínky pro EA SPORTS™ FC 24

*Platí podmínky a omezení. Více informací na https://www.ea.com/games/ea-sports-fc/fc-24/game-offer-and-disclaimers.
**V některých režimech je na platformách stejné generace povoleno hraní napříč platformami. Hraní napříč platformami není k dispozici ve verzi pro Switch.

© 2023 Electronic Arts Inc. Electronic Arts, EA, EA SPORTS, logo EA SPORTS, EA SPORTS FC, logo EA SPORTS FC, Frostbite, logo Frostbite, Ultimate Team a VOLTA FOOTBALL jsou ochrannými známkami společnosti Electronic Arts Inc.

Hraní vyžaduje připojení k internetu, účet EA, souhlas s uživatelskou smlouvou EA (terms.ea.com/cs) a nainstalování softwaru Klient Origin (origin.com/download) nebo aplikace EA app (ea.com/ea-app). Platí zásady nakládání s osobními údaji a soubory cookie společnosti EA (privacy.ea.com/cs). Souhlasíte s tím, že veškeré osobní údaje získané během vašeho používání služeb společnosti EA budou předávány do Spojených států, jak je dále vysvětleno v zásadách nakládání s osobními údaji a soubory cookie. Přístup k softwarovému obsahu je omezený na jeden účet EA a po zakoupení je nepřenosný. Online funkce a obsah Ultimate Edition mohou být podmíněny věkem 16 let (věková omezení se mohou lišit, více informací na o.ea.com/ea/child-access-cz).
Společnost EA vám může bezplatně poskytnout další obsah či aktualizace. Mandatorní aktualizace se mohou stahovat automaticky a navyšovat poplatky za širokopásmové připojení a přístup k nim může vyžadovat dodatečné místo na úložném zařízení nebo dodatečný nákup. Produkt shromažďuje data pro zobrazování inzerce ve hře. Společnost EA může ukončit poskytování on-line funkcí po 30 dnech od oznámení na stránkách ea.com/cs-cz/service-updates. V Belgii nejsou body FIFA Points k dispozici.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

  • OS: Windows 10 - 64-Bit
  • Procesor: Intel Core i5-6600K @ 3.50GHz or AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHZ
  • Paměť: 8 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB or AMD Radeon RX 570 4GB
  • DirectX: Verze 12
  • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
  • Pevný disk: 100 GB volného místa
DOPORUČENÉ:
  • OS: Windows 10 - 64-Bit
  • Procesor: Intel Core i7-6700 @ 3.40GHz or AMD Ryzen 7 2700X @ 3.7 GHZ
  • Paměť: 12 GB RAM
  • Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1660 or AMD RX 5600 XT
  • DirectX: Verze 12
  • Připojení: Širokopásmové připojení k internetu
  • Pevný disk: 100 GB volného místa

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet