Two Point Hospital: Bigfoot (PC) DIGITAL

Two Point Hospital: Bigfoot (PC) DIGITAL DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi7

Popis

Pro spuštění vyžaduje vlastnictví základní hry Two Point Hospital (verze pro Steam).

 

Objevte novou, mrazivou oblast se třemi nemocnicemi, 34 dosud neznámými místními chorobami (9 z nich mají vliv na vzhled pacientů) a celou řadu nejnovějších předmětů.

Místní celebrita, Bartholomew F. Yeti, se rozhodla přestat být chlupatým poustevníkem a založila petici o zlepšení standardů lékařské péče v Pointy Mountains - domově nejvíce zapomenutých občanů kraje Two Point. Pan Yeti potřebuje vaši pomoc při léčbě nových onemocnění, jako jsou: Cold ShoulderBard Flu a Aurora Snorealis!

 

 

Hotel Underlook

 

Vítejte v Underlook. Hotel a centrum měly štěstí na katastrofy a bezmocné vedení, také nechyběly nešťastné nehody, epidemie a žaloby hostů. Majitel má už dost negativních ohlasů a snižujících se výdělků. „Lékařský rozpočet“, jenž byl právě vytvořen, má zlepšit pověst hotelu a umožnit se vyhnout dalším soudním sporům. Vy jste byli požádání, abyste v zařízení vedli nové zdravotnické zařízení.

 

Místo placení za každého vyléčeného pacienta dostanete peníze na cíle hotelu a měsíční výkonnostní bonus - jeho výše bude záviset na vaší efektivitě při léčbě hostů. Za první tři měsíce budou všechny provozní náklady pokryty měsíčním bonusem. Protože vaše nemocnice je součástí hotelu, neustále se potýkáte s negativními hodnoceními. Myslíme, že stojí za to investovat do dobrých marketingových poradců...

 

 

Swelbard

Zveme do Swelbardu, nejvzdálenějšího města v hrabství Two Point. Byli jste požádáni, abyste osvěžili místní výzkumný ústav tím, že zde založíte výzkumnou nemocnici. Vaše povinnosti budou zahrnovat léčbu lidí z okolí a dokončení některých mimořádných výzkumů zahájených ústavem.

Swelbard se nachází v izolované oblasti, takže při hledání personálu se můžete setkat s některými obtížemi. Očekávejte, že na inzeráty budou odpovídat především nekvalifikovaní, nevzdělaní nebo zoufalí obyvatelé města. Pokud opravdu chcete léčit horaly a zlepšit pověst ústavu (který je nyní považován za exkrement akademického světa), musíte nejprve vyškolit personál.

 

 

Zámek Roquefort

Vítejte na zámku Roquefort! Tedy na jednom ze zámků Roquefort. Roquefortové, místní aristokratové, byli tak laskaví a zapůjčili nám jeden ze svých zámků, abychom zde vytvořili nemocnici.

Dali nám také jedinečné vybavení. Slíbili jsme, že ho využijeme k oživování jejich hostů po každém z jejich neslavných sýrových banketů. Ačkoli Cryomatic byl vyroben pro nadšence vína, našel také využití v této strašidelné části kraje.

 

 

Lečte pacienty trpící řadou nových onemocnění a využívejte fascinující terapeutické místností! Two Point Hospital: Bigfoot představuje 34 nových místních chorob, z toho 9 postihuje vzhled pacientů.Jsou to mezi jinými:

 • Barking Mad
 • Mechanical Metropolism
 • Reptilian Metropolism
 • Bard Flu
 • Knightmares
 • Monster Mishmash

 

 

Vyzdobte své nemocnice různými zimními dekoracemi, aby působily co možná nejlépe na horských svazích!

Vychutnejte si nová sedadla (včetně revoluční Cube of Sitting), vylepšete nemocnice kvalitními lyžařskými doplňky nebo jednoduše vytvořte útulnou atmosféru díky vánočnímu stromu a krbu.

 

 

 

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Pro spuštění vyžaduje vlastnictví základní hry Two Point Hospital (verze pro Steam).

MINIMÁLNÍ:

 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • Operační systém: Windows 7 64-bit
 • Procesor: Intel Core i3 6100 or AMD FX-4350
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafická karta: NVIDIA Geforce GT 1030, 2GB (Legacy: NVIDIA GeForce GTX 460), AMD RX550, 2GB (Legacy: AMD Radeon HD 6850), Integrated: Intel HD Graphics 630
 • DirectX: Verze 11
 • Pevný disk: 5 GB volného místa

DOPORUČENÉ:

 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • Operační systém: Windows 10 64-bit
 • Procesor: Intel Core i5 6600 or AMD Ryzen 1600x
 • Paměť: 8 GB RAM
 • Grafická karta: NVIDIA Geforce GTX 1060, 3 GB (Legacy: NVIDIA Geforce GTX 780, 4GB) or AMD RX 580, 4 GB (Legacy: AMD R9 290X, 4GB)
 • Pevný disk: 5 GB volného místa

© Two Point Studios 2018. Published by SEGA Publishing Europe Limited. Two Point, Two Point Hospital, the Two Point Hospital logo and Two Point Studios are either registered trade marks or trade marks of Two Point Studios Limited. SEGA and the SEGA logo are either registered trade marks or trade marks of SEGA Holdings Co., Ltd. or its affiliates. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners. © 2018 Valve Corporation. Steam and the Steam logo are trademarks and/or registered trademarks of Valve Corporation in the U.S. and/or other countries. All rights reserved.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet