The Sims 4 + The Sims 4: Psi a kočky (PC) DIGITAL

The Sims 4 + The Sims 4: Psi a kočky (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dobrodružné, Simulace

Jazyková verze:

České titulky

Ochrana:

Origin

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu.

Popis

The Sims 4


The Sims 4 jsou netrpělivě očekávaným simulátorem života, ve které si s existencí herních postav pohrajete jako nikdy předtím. Ovládejte dokonalejší Simíky s jedinečným vzhledem, povahou i projevy emocí. Posuňte výsledky své tvořivosti na novou úroveň: vytvářejte Simíky pomocí propracovaného nového nástroje Vytvořit Simíka a budujte nádherná obydlí v dotykovém režimu Stavba, který pracuje s celými místnostmi. Prohlédněte si nový obsah v Galerii The Sims 4, přidejte si ho do hry nebo se podělte o vlastní výtvory. Ovládněte mysl, tělo a srdce svých Simíků a objevte nové herní možnosti ve čtvrtích, kde tepe život, a naplňují se vaše příběhy.

 

 

The Sims 4: Psi a kočky


Vytvořte si nejrůznější psy a kočky, pořiďte je Simíkům domů a navždy tak změňte jejich životy, nebo o simíkovské mazlíčky pečujte v roli veterináře v rozšíření The Sims 4 Psi a kočky. Nový propracovaný nástroj Vytvořit mazlíčka vám umožní upravovat vzhled a chování psů a koček, a navíc je úplně poprvé můžete obléct i do výrazných oblečků. Tito báječní celoživotní společníci zcela změní životy vašich Simíků novými a zvláštními způsoby. Lečte zvířecí neduhy jako veterináři a provozujte vlastní kliniku v nádherném přístavním světě, kde vaši Simíci i jejich mazlíčci mají neustále co objevovat.

 

Vytvářejte pejsky a kočky
Pomocí propracovaného nástroje Vytvořit mazlíčka můžete dát průchod své kreativité a vytvořit svým Simíkům dokonalé kočky, psy, štéhata a koťata. Na výbér máte nejrůznější plemena, kterým můžete vdechnout různé osobnosti a upravovat jejich rysy.

Sblížte se se svými mazlíčkySblížte se se svými mazlíčky
Užívejte si společnost a zábavu, kterou chlupatí mazlíčci přinášejí do života vašich Simíků. Psi i kočky mají svou vlastní hlavu a se Simíky si budují speciální vztahy v závislosti na svých každodenních interakcích.

Staňte se veterinářem a veďte klinikuStaňte se veterinářem a veďte kliniku
Postavte si veterinární kliniku, najměte schopný personál a vybudujte si kariéru jako nejlepší veterináři. Budete rozhodovat o běžných provozních záležitostech od nabízených služeb až po jejich cenu.

Prozkoumejte Brindleton BayProzkoumejte Brindleton Bay
Prozkoumejte pobřeží Brindleton Bay, což je nový svět, do kterého se Simíci se svými mazlíčky mohou nastěhovat a užívat si venkovní aktivity. Bavte se aportováním u přístavu, projděte se kolem majáku nebo zajděte do parku a zablbněte si na překážkové dráze.

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ POŽADAVKY:

VYŽADOVÁNO: K aktivaci produktu je nutné připojení k internetuOPERAČNÍ SYSTÉM: Windows XP (SP3), Windows Vista (SP2), Windows 7 (SP1), Windows 8 nebo Windows 8.1PROCESOR: 1,8GHz Intel Core 2 Duo, AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ nebo obdobný (na počítačích využívajících integrované grafické čipsety hra vyžaduje 2,0GHz Intel Core 2 Duo, 2,0 GHz AMD Turion 64 X2 TL-62 nebo obdobný)PAMĚŤ: Alespoň 2 GB RAMPEVNÝ DISK: Alespoň 9 GB volného místa, a další 1 GB volného místa pro ukládání her a vlastního obsahuGRAFICKÁ KARTA: 128 MB grafické paměti a podpora Pixel Shader 3.0. Podporované grafické karty: NVIDIA GeForce 6600 nebo lepší, ATI Radeon X1300 nebo lepší, Intel GMA X4500 nebo lepšíZVUKOVÁ KARTA: Kompatibilní s DirectX 9.0cDIRECTX: Kompatibilní s DirectX 9.0cPERIFERIE: Klávesnice a myš

DOPORUČENÉ POŽADAVKY:

VYŽADOVÁNO: K aktivaci produktu je nutné připojení k internetuOS: 64bitové Windows 7, 8, 8.1PROCESOR: Intel core i5 nebo výkonnější, AMD Athlon X4PAMĚŤ: 4GB RAMPEVNÝ DISK: Alespoň 9 GB volného místa, a další 1 GB volného místa pro ukládání her a vlastního obsahuGRAFICKÁ KARTA: NVIDIA GTX 650 nebo výkonnějšíZVUKOVÁ KARTA: Kompatibilní s DirectX 9.0cDIRECTX: Kompatibilní s DirectX 9.0cPERIFERIE: Klávesnice a myš

DLC


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet