Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic (PC) DIGITAL

Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Uplay

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry označené tímto ratingem mohou zobrazovat určitou míru násilí, stále však pouze vůči fantazijním postavám. Násilí vůči lidem nebo zvířatům nesmí být vyjádřeno graficky. Nahota může být do určité míry zobrazena, případné vulgární projevy musí být mírné a bez sexuálního významu. Hra obsahuje prvky násilí.

Popis

Postav se za periskop slavné německé válečné ponorky ze druhé světové války, tzv. U-boatu, a převezmi velení nad spojeneckými jednotkami v těch nejslavnějších bitvách po celém Atlantském oceánu a Středozemním moři.

 

Nejlépe prodávaná série her z oblasti ponorkového válčení v historii pokračuje jedním z nejvíce očekávaných titulů - Silent Hunter: Battle of the Antlantic. Úplně poprvé máte jedinečnou možnost ocitnout se v kůži samotného kapitána ponorky a přímo z pohledu první osoby rozdávat příkazy v jedné z nejlepších kampaní.

 

Hlavní vlastnosti

 • Úplně poprvé si obleč kapitánovu uniformu: Projdi se útrobami detailně zpracovaných ponorek, získej přístup do každé části tvé lodi a organizuj posádku nově z prvního pohledu.
 • Staň se opravdovým vůdcem: Rozdávej přímé rozkazy své posádce a na vlastní kůži zažij atmosféru napětí a strachu uvnitř ponorky díky novému pokročilému příkazovému systému.
 • Otestuj své válečné strategie: Zvol si svou vlastní strategii a výběr svých cílů prováděj za pomoci nové, dynamičtější válečné akce.
 • Přinuť tvého nepřítele k reakci: Zpřístupni si nové lokace, vylepšení a možnost zásobování. Spojenecké lodě se dynamicky přizpůsobí tvému přístupu a budou tě následovat v jakémkoliv tvém rozhodnutí. Veškeré tvoje akce budou mít přímý vliv na vývoj bojového tažení.
 • Zvýšená přístupnost: Propliž se vodami se zcela novým uživatelským rozhraním. Nyní může jakýkoliv začátečník úspěšně a beze zmatku velet ponorce. V expertním módu, který je určen pro pokročilé a zkušené hráče, budou hráči poskytnuty všechny potřebné informace ohledně ovládacích prvků, které jsou zapotřebí k samostatnému velení ponorce.
 • Filmový zážitek: Hra Silent Hunter 5 nejrealističtější válečná námořní hra, která byla kdy vytvořena. Vylepšené grafické prostředí vás bude neustále doprovázet při ovládání naprosto autentických a do detailů vyvedených německých válečných ponorek ze 2. světové války.
 • Hra pro více hráčů: Můžeš se těšit na kooperativní a soupeřící režim.

 

 

Ke hře Silent Hunter 5: Battle of the Atlantic je vyžadováno permanentní připojení k internetu. Dále je vyžadován účet UPlay u společnosti Ubisoft, případně je nutné jeho založení. Internetové připojení je také nutné k odemknutí exkluzivního obsahu za pomoci unikátního klíče. Minimální požadovaný věk pro založení UPlay účtu je 13 let, jinak musí být účet vytvořen za dozoru rodičů. Další informace se dozvíte na webu hry: http://www.silenthunter5.com.

 

© 2009 Ubisoft Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Silent Hunter, Ubisoft a logo společnosti Ubisoft jsou ochrannými známkami společnosti Ubisoft Entertainment ve Spojených státech amerických a/nebo jiných zemích.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

   • OS: Windows® XP (Service Pack 3), Windows Vista® (Service Pack 2), Windows® 7
   • Processor: Intel® Core™2 Duo E4400 2 GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4000+ 2.1 GHz or higher (Intel Core™2 Quad Q6600 2.4 GHz / AMD Athlon 64 X2 5200+ 2.6 GHz or higher recommended)
   • Memory: 1 GB (Windows XP) / 2 GB (Windows Vista, Windows 7) (2 GB recommended)
   • Graphics: 512 MB DirectX® 9.0c-compliant video card(*see supported list)
   • DirectX®: 
   • Hard Drive: 10 GB (15 GB recommended)
   • Sound: DirectX 9.0c-compliant sound card
   • Peripherals Supported: Windows-compliant mouse, keyboard
   • Internet Connection: 256 kbps Broadband connection (512 kbps connection or better recommended)
   Supported Video Cards at Time of Release:


   NVIDIA GeForce 8800GT / 9 / GTX 200 series


   ATI Radeon HD 2600 / HD 3000 / HD 4000 / HD 5000 series


  NVIDIA SLI & ATI Crossfire
 

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet