Ship Simulator Extremes Collection (PC) DIGITAL

Ship Simulator Extremes Collection (PC) DIGITAL promo akce

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Simulace

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Obsah her, označených tímto ratingem je považován za vhodný pro všechny věkové skupiny. Jistá úroveň násilí je (v humorném kontextu) akceptovatelná (Bugs Bunny nebo Tom & Jerry). Dítě by nemělo asociovat postavu na obrazovce s postavami reálného života, hra neustále naznačuje, že jde o čirou fantazii. Hra neobsahuje zvuky ani scény, které by mohly dítě vyděsit, nenarazíte v ní ani na vulgární výrazy.

Popis

Ship Simulator Extremes Collection je kompletní kolekce Ship Simulatoru. Obsahuje hru Ship Simulator Extremes a všechna dostupná DLC. SSE Collection přináší stovky hodin námořního realismu všem, kteří se rozhodnou stát se kapitánem rozsáhlé škály plavidel, z nichž všechny jsou realisticky simulované a zpracované s omračujícími detaily interiéru i exteriéru.

 

Nejnovější DLC obsahuje Ferry Pack, který přidává 5 populárních trajektových lodí (včetně působivého rychlého trajektu), každý s jeho specifickým ovládáním a možnostmi, jenž vám umožní stát se součástí každodenního cestování tisíců pasažérů ze spousty známých přístavů. Jiné DLC vám umožní řídit loď MS Oceana, gigantickou luxusní zaoceánskou loď větší než majestátní Titanic. Ujměte se tohoto obra a postavte se výzvám, jakým musí čelit kapitáni skutečných zaoceánských lodí. Zúčastněte se pobřežních zásobovacích misí díky Deniz Doga DLC, úžasnému produktu námořního inženýrství.

 

Hlavní vlastnosti:

  • Obsahuje Ship Simulator Extremes a všech 6 DLC balíčků.
  • DLC přidávají 10 nových plavidel a zvyšují tak celkový počet hratelných plavidel na více než 30, přičemž všechna jsou realisticky zpracovány a každé se chová jinak. Od rychlých nafukovacích člunů po obrovská dopravní plavidla.
  • Nové herní možnosti, hráčské kampaně a hodiny zábavy na moři, včetně vzrušujících příběhů a misí a známých oblastí a přístavů z celého světa.
  • Realistická voda a systém počasí. Plavte se klidnými vodami nebo se vydejte do extrémních bouří na otevřeném moři.
  • Online multiplayerový režim. Plavte se online se svými přáteli.

 

 

© Copyright Paradox Interactive AB

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows XP (Min. service pack 2), Windows Vista or Windows 7, podporuje 32 a 64 bitové OS; procesor 3 GHz P4 Intel nebo ekvivalentní procesor od AMD; 2 GB (Windows XP) nebo 3 GB (Vista or Windows 7) RAM; 3.5 GB volného místa na disku; grafická karta Geforce 8800GT nebo ATI Radeon 4850 s 256 MB videopaměti (a podporou alespoň Shader model 3.0); zvuková karta kompatibilní s DirectX 9.0c; DirectX 9.0c; pro multiplayer je vyžadováno připojení k internetu.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet