Project CARS (PC) DIGITAL

Project CARS (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

VR, Simulace, Závodní

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Obsah her, označených tímto ratingem je považován za vhodný pro všechny věkové skupiny. Jistá úroveň násilí je (v humorném kontextu) akceptovatelná (Bugs Bunny nebo Tom & Jerry). Dítě by nemělo asociovat postavu na obrazovce s postavami reálného života, hra neustále naznačuje, že jde o čirou fantazii. Hra neobsahuje zvuky ani scény, které by mohly dítě vyděsit, nenarazíte v ní ani na vulgární výrazy, scény obsahující nahotu, ani žádné odkazy na sexuální aktivity.

Popis

Digitální edice Project CARS obsahuje Limited Edition balíček DLC, který zpřístupní pět legendárních vozů. S auty se můžete projet v kterémkoliv z herních módů a předvést ve speciální sérii v rámci kariéry!

 

  • Ford GT40 Mk IV
  • BMW M1 Pro Car
  • McLaren F1
  • Sauber C9
  • Mercedes-Benz AMG C-Coupe DTM

 

Hra Project CARS vznikala pod dohledem zapálené komunity fanoušků závodních her a skutečných profesionálních závodníků, kteří ji průběžně testovali. Project CARS je produktem odborných znalostí herních vývojářů a požadavků fanoušků, a jako taková představuje hra novou generaci závodních simulátorů.

 

Objevte bezkonkurenční hru, která vás pohltí, s grafikou na světové úrovni a ovládáním, díky němuž skutečně pocítíte silnici pod sebou. Vytvořte si řidiče, vyberte si ze široké nabídky motoristických sportů v dynamické kariéře a začněte psát svůj vlastní příběh v intenzivním online multiplayeru.

 

Project CARS nabízí v porovnání se všemi závodními hrami dosud největší soupisku tratí, bezprecedentní systém střídání dne a noci, proměnlivé počasí, široké možnosti ladění vozu, funkce pit stop, podporu pro systém Oculus Rift a 12K Ultra HD rozlišení. Konkurence nemá šanci.

 

 

ZA HRANICÍ REALITY

Grafika nové generace, věrohodné řízení vozu, podpora Oculus Rift a až 12K Ultra HD rozlišení.

 

OD ZÁVODNÍKŮ PRO ZÁVODNÍKY          

Vytvořeno ve spolupráci a otestováno s fanoušky a piloty závodních aut pro perfektně vyváženou hratelnost.

 

VAŠE VOLBY, VAŠE VÍTĚZSTVÍ

Ovládněte celou škálu motosportů a neviděnou nabídku tratí v módu kariéry!

 

 

World Of Mass Development, Slightly Mad Studios, Project CARS, logo WMD, logo SMS a logo Project CARS jsou ochranné známky nebo registrované ochranné známky Slightly Mad Studios Limited ve Velké Británii a/nebo jiných zemích. © 2014 Slightly Mad Studios. Jména, ztvárnění a loga všech produktů jsou majetkem jejich výhradních vlastníků a jsou využívána s jejich souhlasem.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400, 3.0 GHz AMD Phenom II X4 940; grafická karta nVidia GTX 260, ATI Radeon HD 5770 s 1 GB videopaměti; DirectX 9.0; 4 GB RAM, 25 GB volného místa na disku, doporučeným ovladačem je volant.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet