Euro Truck Simulator (PC/MAC) DIGITAL

Euro Truck Simulator (PC/MAC) DIGITAL promo akce

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, Hry pro Mac, Simulace

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Obsah her, označených tímto ratingem je považován za vhodný pro všechny věkové skupiny. Jistá úroveň násilí je (v humorném kontextu) akceptovatelná (Bugs Bunny nebo Tom & Jerry). Dítě by nemělo asociovat postavu na obrazovce s postavami reálného života, hra neustále naznačuje, že jde o čirou fantazii. Hra neobsahuje zvuky ani scény, které by mohly dítě vyděsit, nenarazíte v ní ani na vulgární výrazy.

Popis

Původní Euro Truck Simulator - hra, která se stala klasikou žánru a je stále aktuální. Úplně první simulátor náklaďáku v evropském prostředí, s evropskými dálkovými kamiony!Přepravujte náklady z Londýna do Říma, odtud do Berlína, do Madridu nebo do Prahy - a spousty dalšíc měst - v realistických vozidlech. Věrohodné ztvárnění řízení kamionů po evropských silnicích. Vyzvedněte rozličné náklady a doručte je včas! Vysoce realistické, pečlivě detailně vymodelované náklaďáky založené na reálných předlohách. Opravdu fungující nástroje jako svítící kontrolky, indikátory teploty a stavu paliva, stěrače a celá sada budíků. Rozhlédněte se kamerou po kabině, i když zrovna sedíte za volantem.Poznámka: Neoficiální modifikace nejsou podporovány ve verzi hry pro Mac OS! (Formát souborů není schodný s tím pro Windows.)

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Win: Windows XP; procesor 2.4 GHz; 1 GB RAM; grafická karta s 256 MB videopaměti; DirectX 9.0c; 2 GB volného místa na disku; zvuková karta kompatibilní s DirectX; doporučujeme gamepad nebo volant.

 

Mac: Mac OS 10.6.8 nebo novější; jakýkoliv procesor; 2 GB RAM; jakákoliv grafická karta kromě Intel GMA 950; 2 GB volného místa na disku; doporučujeme gamepad nebo volant.

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet