Carnival Games VR

Carnival Games VR

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Nenáročné, VR, Arkády, Simulace

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Hry, které by mohly být normálně ohodnoceny nálepkou PEGI 3, ale obsahují scény, které mohou nahánět hrůzu. Scény částečně obsahující nahotu mohou být v takových hrách přítomny, ale nikdy v sexuálním kontextu.

Popis

Poznámka: Vyžaduje VR headset. Více informací v sekci „Podpora virtuální reality“.

 

Pusťte se do hry, ve které vyhrává každý! Tvůrci hry Carnival Games, studio Cat Daddy Games a 2K, přenáší všechnu tu parádní zábavu z téhle úspěšné série do virtuální reality.

Carnival Games VR nabízí zcela pohlcující zážitek ve virtuální realitě, kde můžete podrobně prozkoumat celý park, interagovat s návštěvníky a zahrát si až 12 různorodých her! Vstupte do tematické lunaparkové uličky, kde si můžete zahrát o poukázky na zábavné virtuální odměny i zpřístupnit další hry. Každý si najde to své – ať už jde o zlézání hradu ve hře Climbing Wall, koulení o nejvyšší skóre ve hře Alley Ball nebo střílení basketbalových míčů ve hře Swish.

Lunaparková hra pro každého

Mezi 12 lunaparkovými hrami si vybere opravdu každý. Ať už vás bude bavit vrhání baseballových míčků ve hře Golden Arm, střílení basketbalových míčů ve hře Swish, procvičování střelecké mušky ve hře Shooting Gallery nebo zlézání hradu ve hře Climbing Wall, vždy na vás bude čekat různorodá nabídka strhujících her!

Interaktivní prostředí

Nechte se unést atmosférou lunaparku, kde vás místní vyvolávač nenechá vydechnout, interagujte s místními návštěvníky, projděte se karnevalovou uličkou s jedinečnými tematickými hernami – od Cowpoke Corral po Wizard’s Walkway.

Hrajte o odměny, odemykejte hry

Dokončujte hry a získávejte poukázky na zábavné virtuální odměny; ve stánku s odměnami si navíc budete moct odemknout další herní režimy! Všechny odměny naleznete v herně, kde si navíc můžete odemknout jedinečné úspěchy.

Skvělá hra na jakoukoliv párty

Dosáhli jste vysokého skóre? Vyzvěte své přátele k boji o umístění na vrcholku žebříčku.

 

Użytkowanie niniejszego produktu wymaga zaakceptowania warunków umowy licencyjnej użytkownika końcowego, dostarczonej przez podmiot zewnętrzny: http://www.take2games.com/eula

©2016 Take-Two Interactive Software, Inc. 2K, Cat Daddy Games, Carnival Games, Carnival Games VR oraz odpowiednie logo są znakami handlowymi Take-Two Interactive Software, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie pozostałe znaki są własnością ich odpowiednich właścicieli.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Poznámka: Vyžaduje VR headset. Více informací v sekci „Podpora virtuální reality“.

 

MINIMÁLNÍ:

    • Operační systém: Windows 7 64-bit with Service Pack 1, Windows 8.1 64-bit, or Windows 10 64-bit
    • Procesor: Intel i5-4590 or AMD FX 8350 or greater
    • Paměť: 4 GB RAM
    • Grafická karta: NVIDIA GTX 970 / AMD 290 equivalent or greater
    • Pevný disk: 2 GB volného místa

Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet