Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Simulace

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi3

Popis

RollerCoaster Tycoon World™ je nejnovější díl série RCT. Je to hra o budování a zároveň moderní simulace zábavního parku, který obsahuje oblíbené herní prvky a úžasná nová vylepšení: například 3D prostředí s horskými drahami, úžasnými jízdami, nadšenými hosty, obsahem vytvořeným uživatelem, sociálními prvky a nejen to – to vše v jedné úžasné hře!

 

Výkonné nástroje pro budování:

 

Svoboda v rozmisťování objektů: kontroluj každý objekt ve hře a umísti ho kamkoliv na mapě a v libovolném úhlu. Pro naše hráče máme také funkce snadného zachycení a upravení, které činí manipulaci s objekty ještě snazší.

 

Zakroucené stezky: vyber si vlastní cestu s libovolnou šířkou, stylem a tvarem. Může být úplně rovná, nebo, po prvé v této herní sérii, ji můžete zakroutit v libovolném úhlu!

 

Inovativní 3D editor tratí: vytvoř nejúžasnější a nejbláznivější dráhu, jakou si jen lze představit pomocí nejlepšího editoru tratí na světě! S ním můžeš zcela změnit 3D tratě a vytvořit libovolný tvar, který Tě napadne!

 

Tvarování terénu s vodou: vybuduj nadpozemské dráhy a změň krajinu svého 3D parku díky možnosti jakkoliv upravit okolní terén i vodní plochy.

 

Velký výběr předmětů ve hře: bav návštěvníky na mnoha různých drahách v neuvěřitelném rozlišení. Vyber si z předpřipravených drah, obchodů a scenérií.

 

Pomoci v přizpůsobení:

 

Nástroje UGC: poprvé můžeš vytvářet své vlastní objekty, například svou vlastní scenérii, v jakémkoli 3D editorském programu, který podporuje Unity. Následně je můžeš je importovat do hry, aby je každý hráč mohl využít!

 

Mnoho map a motivů: vyber si z různých prostředí a motivů tak, aby se každá mapa stala unikátní.

 

Plně realistická simulace příští generace:

 

Nástroje konkrétního řízení: řiď úspěšný zábavní park se skvělým uživatelským rozhraním, které poskytuje snadný přístup ke všem nástrojům pro správu. Od financí až po myšlenky Tvých hostů a nejnovějších funkcí, jako jsou tepelné mapy a to vše je na dosah ruky!

 

Více herních módů: hrát tak, jak chcete v režimu Sandbox nebo se poměř s řadou problémů a úkolů v módech Scénář a Kampaň.

 

Interaktivní prostředí a hosté: vytvoř tematické zóny! Umisťuj horské dráhy a objekty na různá témata – zlepší to Tvé hodnocení a zvýší to atraktivitu zábavního parku i dynamiku celé hry.

 

Pokročilá herní fyzika: horské dráhy v RCTW jsou postaveny na pokročilejší herní fyzice, než ty v předchozích hrách série. To umožňuje vytvářet úžasné projekty, díky kterým jsou projížďky velmi realistické. Buduj dráhy, které budou ploužit po kolejích, nebo se budou nebezpečně přibližovat katastrofě, jen pozor, aby nevypadly z trati!

 

Projížďka na každé horské dráze: nastup si na přední sedadlo a projeď se Tebou vybudovanými dráhami!

 

Inovativní služby: starej se o svůj zábavní park díky lékařským službám, porterům i zábavným a mechanickým službám, které byly přepracovány: jsou jednoduché, ale výkonné a oblíbené.

 

Sociální funkce:

 

Propojení se sociálními médii: sdílej Vaše velká díla přímo ze hry!

 

Libovolné výhledy: nahraj video z libovolného úhlu, modifikuj zábavní park shora, zdola nebo zboku horské dráhy. Dáváte přednost izometrickému pohledu? Máme také ho!

 

Seznam přátel a porovnávání statistiky: podívej se, jak se se hrou vypořádávají Tví přátelé ze Steam! Snadno uvidíte, jaké dráhy vytvořili nebo jak upravili jejich zábavní parky.

 

Návštěva přítele: jedno kliknutí a můžete navštívit zábavní park přítele! Můžete si s ním promluvit a poradit mu, co ještě může udělat.

 

Technická podpora Native Steam Workshop: technická podpora Native Steam Workshop je zabudována ve hře! Rozhraní bylo zjednodušeno a centralizováno, což usnadňuje ovládání všem hráčům. Vlastní scenérie, projekty horských drah, zábavních parků a nejen to můžete snadno sdílet ve hře. UGC bylo navrženo tak, aby byly snadno dostupné a jednoduše použitelné.

 

Edice Deluxe navíc obsahuje: 

  • Dodatkový maskot: Překvap své hosty díky maskotu pandy známé z této herní série
  • Digitální umělecká kniha: Pěkná kniha ilustrující historii i elementy hry RCTW – od samotných nápadů, až po konečné verze
  • Dvě dodatkové mapy: Vybuduj svůj zábavní park na dvou nových exotických mapách
  • Dodatkové struktury terénu: Oživ svůj zábavní park dvěma novými strukturami terénu
  • Zlatá vstupní brána: Zaskoč své hosty novou zlatou bránou svého zábavního parku – dostupná pouze v edici Deluxe

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ POŽADAVKY:


Operační systém: Windows 7 (64-bit)
Procesor: Intel 2.3 Ghz Core i5 nebo ekvivalent AMD 
Paměť: 4 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX 460 nebo ekvivalent AMD
DirectX: Verze 11
Místo na disku: 10 GB dostupného místa


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet