Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Sportovní, Simulace

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi7

Popis

Jiskry budou létat. Ocel se bude ohýbat. Díly se budou lámat. Kov se bude rozpadat. Vítejte ve hře Robot Arena, v níž konstruktéři robotů bojují o to, čí dílo zvítězí v ringu. Vstup do laboratoře robotů a od začátku vytvoř Tvůj sen v podobě bojového robota nebo uprav dříve sestaveného robotické bojovník. Bojujte se svými kovovými soupeři ve smrtících arénách plných rizika a podvodnických pastí. Pouze jeden konstruktér se stane nejlepším tvůrcem robotů!

 

Vlastnosti hry

  • Vytvářej a testuj roboty v laboratoři robotů. Vyber si ze široké škály komponentů, včetně motorů, pístů, zbraní a dalších!
  • Silné, ale snadno použitelné nástroje v laboratoři ti umožňují upravit vzhled svého robota podle sebe. Hra nabízí více možností v této oblasti než kdy předtím
  • Veď své výtvory v bitvě v mnoha unikátních arénách, z nichž každá má své vlastní překážky a rizika.
  • Aktualizovaný fyzikální engine a grafika činí z Robot Arena III nejrealističtější a nejpokročilejší simulátor robotických bitev!
  • Vyzvi jiné hráče k boji v šíleném multiplayer módu!
  • Bojuj proti umělé inteligenci v režimu kariéry, abys zlepšil své návrhy robotů a přivedl Tvé bojové dovednosti k dokonalosti.
  • Sdílej své plány s herní komunitou Robot Arena pomocí Steam workshop.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

System operacyjny: Windows Vista®, Windows® 7, Windows® 8, Windows® 10, Procesor: Intel® Core™ 2 Duo, AMD Athlon™ x2 6400+, 1.6GHz, Pamięć: 4 GB RAM, Karta graficzna: nVidia® 7600 / ATI-AMD® 2600, 1GB VRAM (laptopowe chipsety graficzne mogą nie działać poprawnie), kompatybilna z DirectX® 9.0c i SM 3.0, DirectX: Wersja 9.0c, Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni, Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX® 9.0c, 16-bit


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet