Zaklínač: Rozšířená verze (PC) Klíč GOG

Zaklínač: Rozšířená verze (PC) Klíč GOG

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, RPG

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

   


Verze pro GOG.

 

ŽÁDNÉ DOBRO ANI ZLO - POUZE VOLBA A NÁSLEDEK

 

Staňte se zaklínačem jménem Geralt, který je známý jako legendární zabiják monster. Vyzkoušejte si, jaké to je být v jeho kůži. Překonávejte překážky, odhalujte intriky, čiňte svá vlastní rozhodnutí a neste jejich následky. Ještě nikdy jste neměli tolik možností ovlivňovat průběh hry. Zkraťte si čekání do vydání třetího dílu a užijte si samotný začátek legendárního příběhu. Čeká na Vás bohatý a rozvětvený příběh, který zaručuje více než 90 hodin skvělé zábavy. Zcela nelineární děj může vyústit ve tři různá zakončení. Těšit se můžete na brilantní dialogy a postavy, které znáte z knih nejslavnějšího polského fantasy autora – Andrzeje Sapkowského.

 

O hře ZAKLÍNAČ: ROZŠÍŘENÁ EDICE

 

Zaklínač, RPG Hra Roku dle kritiků jako je PC Gamer, GameSpy a IGN, přichází zpět na Vaše pulty a tentokrát v novém kabátku - spolu se super dodatečným obsahem - jako Prémiová edice! Zaklínač: Rozšířená edice přináší zpět mnohokrát oceňovanou hratelnost, jejíž zpracování zajistilo původní hře více než 90 ocenění, a dovádí ji k dokonalosti prostřednictvím bezpočtu nových technických a jiných zdokonalení.

 

 • Mimořádné dialogy a herní scény - Vývojáři přepracovali více než 5000 řádků dialogů v anglickém jazyce a vylepšení se dočkala taktéž německá verze dialogů. Rozšířená edice přináší též více než 200 zcela nových animací gest pro věrnější chování postav v dialogu s cílem vytvořit co možná nejvíce konzistentní zážitek.
 • Vylepšený inventář - Díky novému systému je nyní používání a organizace předmětů z Vašeho inventáře značně méně komplikované, a to díky implementaci odděleného inventáře pro alchymické ingredience a taktéž díky nové funkci třídění a uchování surovin "sort-and-stack".
 • Technická vylepšení - Provedená vylepšení technické stránky hry jsou příliš početná na to, abychom je zde mohli všechna vyjmenovat, tedy jen ty nejzajímavější: výrazné zkrácení načítacích časů ve hře, podstatně lepší stabilita hry, vylepšení reakcí během soubojů, rychlejší načítání inventáře, možnost zapnout/vypnout funkci autosave a mnoho dalšího.
 • Vylepšený systém diferenciace herních postav - Vzhledem ke snaze udělat hru více rozmanitější, byl v rozšířené edici přidán systém diferenciace herních postav a monster, čímž je zajištěna kompletní náhodnost podoby již zavedených herních modelů.
 • Jako bonus získáte:
  • Interaktivní komiksovou knihu,
  • D'jinni Adventure Editor,
  • Dvě nová oficiální dobrodružství, která Vám nabídnou více jak 5 hodin zábavy,
  • Pět nových dobrodružství vytvořených fanoušky hry Zaklínač,
  • Oficiální soundtrack a hudbu inspirovanou albem Zaklínač,
  • Oficiální herní příručku,
  • Dvě mapy světa Zaklínače.

 

Klíčové prvky: 

 • Geralt z Rivie: jediný svého druhu
  • Velmi charismatická - a v herním světě zcela unikátní - postava Zaklínače jménem Geralt. Je jakýmsi mutantem rytíře a profesionálního zabijáka monster.
  • Vyberte si z více jak 250 speciálních schopností členěných do kategorií bojových dovedností a magických schopností a vytvořte si tak postavu přesně podle aktuálních taktických potřeb a stylu Vašeho hraní.
 • Originální fantasy svět jako vystřižený z knihy
  • Hra Zaklínač je inspirována příběhem, který znáte z knih nejslavnějšího polského fantasy autora – Andrzeje Sapkowského.
  • Ve hře nechybí témata pro dospělé - připravte se na rasismus, politické intriky či genocidu. Taktéž nečekejte, že se dočkáte typicky šťastného konce, jako je tomu u většiny fantasy her...
  • Je to krutý svět, ve kterém nic není ani bílé ani černé, správné nebo špatné - hráč je často nucen vybrat si menší zlo.
 • Nelineární a podmanivý herní příběh
  • Vaše morální či ambiciózní rozhodnutí, plné obratů a zvratů, mají reálný dopad na vývoj herního příběhu.
  • Všechny úkoly mohou být dokončeny několika různými způsoby. Příběh může taktéž vyústit ve 3 různé konce - vše záleží na akcích a volbách hráče provedených během hry.
 • Úchvatná taktická akce
  • Ponořte se do doposud nejvíce komplexního a intuitivního souboje díky exkluzivnímu real-time bojovému systému založeného na středověkých technikách zápasů s mečem. Čeká na Vás neotřelý bojový systém: 6 různých stylů a více než 120 různých útoků.
  • Díky unikátní technologie zachycování pohybu, která byla vyvinuta bojovými experty v proslulém frankfurtském studiu Metric Minds, se můžete těšit na více jak 600 autentických herních animací soubojů.
  • Šest bojových stylů, stovky lektvarů, komplexní alchymický systém, modifikovatelné zbraně a mocná magie - to vše dodává taktickou hloubku a sílu tomuto real-time dobrodružství.

 

 

 

The Witcher © 2008 CD Projekt Sp. z o.o. Všechna práva vyhrazena. The Witcher a The Witcher logo jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti CD Project sp. z o.o. Všechna práva vyhrazena. BioWare, BioWare Aurora Engine a BioWare logo jsou registrovanými ochrannými známkami společnosti BioWare Corp. Všechna práva vyhrazena. NVIDIA, NVIDIA logo, GeForce a 'The Way It's Meant to be Played' logo jsou registrovanými ochrannými známkami a/nebo ochrannými známkami společnosti NVIDIA ve Spojených státech amerických a jiných zemích. Všechna práva vyhrazena. Založeno na zpracování Andrzeje Sapkowski. Vyrobeno společností Atari, Inc., New York, NY. Atari a logo společnosti Atari jsou registrovanými ochrannými známkami ve vlastnictví společnosti Atari Interactive, Inc. Ikony hodnotícího systému ESRB jsou registrovanými ochrannými známkami herní asociace Entertainment Software Association. Logo softwarové platformy (™ a ©) IEMA 2006. Windows a tlačítko nabídky Start Windows Vista jsou registrovanými ochrannými známkami skupiny Microsoft, označení "Hry pro Windows" a tlačítko nabídky Start jsou použity v rámci licence se společností Microsoft. Veškeré ostatní ochranné známky použité ve hře jsou majetkem jejich právoplatných vlastníků.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Microsoft Windows XP/Vista; DirectX 9.0c nebo vyšší; procesor Intel Pentium 4 2.4 GHz nebo Athlon 64 +2800, procesory Athlon řady XP, jako je například CPU Athlon XP +2400, nejsou podporovány; grafická karta NVIDIA GeForce 6600 nebo ATI Radeon 9800 nebo lepší; 1 GB RAM; zvuková karta kompatibilní s DirectX version 9.0c; 15 GB volného místa na disku.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet