Zaklínač 3: Divoký hon - edice Hra roku (PC) DIGITAL

Zaklínač 3: Divoký hon - edice Hra roku (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Dobrodružné, RPG

Jazyková verze:

Pełna polska

Ochrana:

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi18

Popis

   


Verze pro GOG.

 

Hlavní charakteristika

Zahrajte si tu nejodladěnější a nejkompletnější verzi té nejoceňovanější hry roku 2015 – Zaklínač 3: Divoký hon. Nyní je dostupná se všemi datadisky a dodatečným obsahem.

 

O edici HRA ROKU

Staňte se profesionálním zabijákem příšer a vydejte se na dobrodružství epických rozměrů!

Od svého vydání se hra Zaklínač 3: Divoký hon stala okamžitě klasikou a získala více než 250 ocenění Hra roku. Nyní si toto obrovské, více než 100hodinové dobrodružství v otevřeném světě můžete užít i s oběma příběhovými datadisky, které nabídnou přes 50 hodin obsahu navíc. Tato edice obsahuje veškerý dodatečný obsah – nové zbraně, zbroje, vzhled pro společníky, nový režim a vedlejší úkoly.

 

O HŘE ROKU

Nejoceňovanější hra roku 2015!

Staňte se nájemným zabijákem příšer a vydejte se na epickou výpravu za dítětem z proroctví, živoucí zbraní schopné nevídané zkázy.

OBSAHUJE VŠECHNY DATADISKY A DODATEČNÝ OBSAH.

 

Vlastnosti:

 

Hrajte za skvěle vycvičeného nájemného zabijáka příšer

Zaklínači, kteří jsou cvičeni od raného dětství a podrobeni mutacím, aby získali nadlidskou sílu, schopnosti a reflexy, představují společensky vyčleněnou protiváhu příšerami zamořeného světa, ve kterém žijí.

 

  • Masakrujte své protivníky coby profesionální zabiják příšer vyzbrojený řadou vylepšitelných zbraní, mutačními elixíry a bojovou magií.
  • Lovte širokou škálu exotických příšer od divokých zvířat pobíhajících v horských průsmycích až po vychytralé nadpřirozené lovce číhající ve stinných uličkách a zákoutích hustě zalidněných měst.
  • Investujte své výdělky do vylepšování zbraní a nákupu vlastních zbrojí, případně je utrácejte za dostihy, karetní hry, pěstní souboje a další kratochvíle, které život přináší.

 

Najděte dítě z proroctví v morálně nejednoznačném, otevřeném fantasy světě

Obrovský otevřený svět hry Zaklínač, vybudovaný pro nekonečná dobrodružství, představuje nový standard co do velikosti, hloubky a komplexnosti.

  • Procestujte fantaskní otevřený svět: prozkoumejte zapomenuté rozvaliny, jeskyně a vraky lodí, obchodujte s kupci a trpasličími kováři ve městech a lovte na širých pláních, mezi horami a na moři.
  • Najděte v časech války dítě z proroctví, velmi silnou živoucí zbraň, jejíž příchod předvídají prastaré elfské legendy.
  • Dělejte rozhodnutí, která se vymykají rozdělení na dobro a zlo, a čelte jejich dalekosáhlým následkům.

 

EDICE Hra roku

Edice Zaklínač 3: Divoký hon – Hra roku kombinuje základní hru a veškerý dosud vydaný dodatečný obsah.

 

  • Obsahuje datadisky Srdce z kamene a O víně a krvi, které nabízejí obrovských 50 hodin dodatečného příběhu a také nové herní mechanismy a nové oblasti, které rozšiřují herní svět o celou třetinu!
  • Umožňuje přístup k veškerému dosud vydanému dodatečnému obsahu včetně zbraní, zbrojí, vedlejších úkolů, herních režimů a nových gwintových karet!
  • Zahrnuje veškeré technické a grafické aktualizace a také nové uživatelské rozhraní, které bylo kompletně přepracováno na základě zpětné vazby od členů zaklínačské komunity.

 

 

The Witcher® je ochranná známka CD Projekt S. A. Hra The Witcher © CD Projekt S. A. Všechna práva vyhrazena. Hra Zaklínač je založená na novele Andrzej Sapkowski. Všechna ostatní autorská práva a ochranné známky náležejí jejich výhradním vlastníkům.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Minimální požadavky pro spuštění hry:

Procesor: Intel Core i5-2500K 3,3GHz či AMD Phenom II X4 940Grafika: Nvidia GeForce GTX 660 či AMD Radeon HD 7870RAM: 6 GBOS: 64-bit Windows 7 nebo 64-bit Windows 8DirectX 11HDD: 40 GB volného místa

Doporučená sestava:

Procesor: Intel Core i7 3770 3,4 GHz či AMD AMD FX-8350 4,0 GHzGrafika: Nvidia GeForce GTX 770 či AMD Radeon R9 290RAM: 8GBOS: 64-bit Windows 7 či 64-bit Windows 8DirectX 11HDD: 40 GB


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet