Zaklínač 2: Vrahové králu - Rozšířená edice (PC) DIGITAL

Zaklínač 2: Vrahové králu - Rozšířená edice (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, RPG

Jazyková verze:

České titulky

Ochrana:

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Verze pro GOG.

 

Druhé pokračování RPG ságy o Zaklínačovi Geraltovi z Rivie. Nový, moderní herní engine se postará o krásnou grafiku i propracované herní mechanismy. Ocitnete se nejživějším a nejuvěřitelnějším herním světě, co byl kdy pro RPG vytvořen. Příběh, který vás pohltí, dynamický soubojový systém, krásná grafika, zkrátka vše, co dělalo z původního Zaklínače tak skvělou hru, bylo pozvednuto na novou úroveň.

 

Zaklínač 2 byl největšími herními médii oceněn jako jedno z nejlepších RPG:

  • „Hra redefinovala očekávání pro žánr jako takový“ – New York Times
  • „Jedno z nejlepších RPG za poslední roky“ – IGN – 9/10
  • „Tohle si nesmíte nechat ujít“ – Gametrailers – 9.4/10
  • „Jedno z nejvíce zapamatovatelných a nejlépe napsaných fantasy dobrodružství, které jste kdy hráli“ – 1UP

 

Jaké novinky přináší Rozšířená edice:

 

  • Profesionální nástroje pro výrobu modů – REDkit beta: REDkit je tím nejlepším způsobem, jak vytvářet rozlehlé, živoucí světy. Využijte intuitivních nástrojů k formování prostředí a jeho přizpůsobení vašim potřebám. Vytvořte si svá RPG dobrodružství ve stylu CD Projekt RED!
  • Další hodiny hry: Rozsáhlá nová dobrodružství zasazená v dosud neviděných lokacích rozšíří příběh a představí nové postavy, hrdiny a záhady.
  • Nový úvod a videa: Všechny animace a cut-scény byly předělány. Přibyl také tříapůlminutový předrenderovaný filmeček o vraždě krále Demavenda z Aedrinu od režiséra Tomasze Baginského, držitele ceny BAFTA a nominace na Ceny akademie. 

 

 

The Witcher® is a trademark of CD Projekt S.A. The Witcher game© CD Projekt S.A. All rights reserved. The Witcher game is based on a novel of Andrzej Sapkowski. All other copyrights and trademarks are the property of their respective owners.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

OS Windows XP/Vista/7, procesor Intel 2.2 GHz Dual-Core nebo AMD 2.5 GHz Dual-Core, 1.5 GB (Win XP) nebo 2GB (Win Vista/Win 7) RAM, GeForce 8800 (512 MB) nebo Radeon HD3850 (512 MB) s rozlišením alespoň 1280x720, DirectX 9.29, 25 GB volného místa na disku.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet