Valkyria Chronicles 4 (PC) DIGITAL

Valkyria Chronicles 4 (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Strategie, Akční, RPG

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Tento rating upozorňuje na to, že násilí nebo sexuální aktivity jsou ve hře zobrazené stejně, jako reálném životě. Jejich hráčů by se měli vyrovnat s extrémnější vulgární mluvou, používáním tabáku a drog a vykreslením kriminálních aktivit.

Popis

Kontinent pohltily plameny války.

 

Děj hry Valkyria Chronicles 4 se odehrává ve stejném časovém období jako původní Valkyria Chronicles, ale zaměřuje se na zcela nové hlavní postavy ze Squad E. Velitel Claude Wallace a jeho přátelé z dětství se vydávají na cestu boje za svobodu v této zoufalé válce, ale mezi nimi a vítězstvím stojí nepřetržité ukrutné mrazy, hordy imperiálních vojáků a božské síly Valkyrie.

 

 

Hlavní prvky:

 • Příběh z časů války

Děj hry Valkyria Chronicles 4 se odehrává ve stejném časovém období jako původní Valkyria Chronicles, ale zaměřuje se na zcela nové hlavní postavy. Hráči převezmou kontrolu nad mladým kapitánem jménem Claude Wallace, dále pak nad odborníkem na těžké zbraně Riley Millerem a horkokrevníkem jménem Darcsen Raz a dalšími postavami. Společně budou čelit bolestné realitě války.

 

 • Nová generace soubojového systému „BLiTZ“

Z části tahová strategie, z části RPG a real-time střílečka z pohledu 3 osoby se vrací na Vaše zařízení. Mezi nové prvky Valkyria Chronicles 4 se řadí explozivní nová třída Grenadier, několik nových podpůrných možností obrany a útoku a více. Těšit se také můžete na možnost bojovat s imperiální hrozbou s více jednotkami na větších mapách než kdykoliv dříve.

 

 • Estetika CANVAS

Jedinečný vizuální styl, který proslavil série Valkyria Chronicles, je zpět a přepracován pro nejnovější generaci. Grafický engine CANVAS zhotovený jako akvarel, mísí vizuální elementy reality s představivostí a vytváří tak expresivní svět naplněný barvitými emocemi. Sledujte cestu Squadu E plynoucí jako interaktivní malba.

 

 • Návrat legendárního skladatele

Vynikající Hitoshi Sakimoto, skladatel hudby z původní série Valkyria Chronicles, se vrací a přináší tak do hry jedinečnou atmosféru.

 

 • Optimalizováno pro PC

Rozlišení 4K, přizpůsobitelné ovládání pomocí klávesnice a myši, podpora širokoúhlého zobrazení. Obsahuje achievementy a sběratelské karty služby Steam.

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

MINIMÁLNÍ:

 • Operační systém: Microsoft Windows 7 64-bit
 • Procesor: Intel Core i3 6100 or equivalent AMD
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafická karta: NVIDIA GeForce 650Ti 2GB
 • DirectX: Verze 9.0c
 • Pevný disk: 71 GB volného místa

DOPORUČENÉ:

 • Dodatečné poznámky: TBC

© SEGA. SEGA, the SEGA logo and VALKYRIA CHRONICLES are either registered trademarks or trademarks of SEGA Holdings Co., Ltd. or its affiliates. All rights reserved. SEGA is registered in the U.S. Patent and Trademark Office. All other trademarks, logos and copyrights are property of their respective owners.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet