Unrest - Special Edition (PC) DIGITAL

Unrest - Special Edition (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Dobrodružné, RPG

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi12

Popis

Speciální edice obsahuje:

 • Unrest OST: Album 12 instrumentálních skladeb inspirovaných indickou klasickou hudbou (Náhled) 
 • Novela odehrávající se ve městě Bhimra, jejímž autorem je Rutskarn of Chocolate Hammer. (Náhled) 
 • Digitální plakáty ve vysokém rozlišení obsahující návrh mapy města Bhimra.
 • Video ze zákulisí vývoje.
 • Koncepty & dokumentace designu

 

Unrest je kombinace adventury a RPG, zasazená do fantasy ztvárnění starověké Indie, zaměřující se na příběh a volby. Hrajte za pět obyčejných lidí snažících se protloukat životem v hladomorem stiženém městském státě Bhimra.

 

Snášejte chudobu, nemoci, utrpení, politickou i sociální nespravedlnost. Při vašem boji o přežití v každé z kapitol čelte unikátním potížím a svazujícím dilematům... ale volby zlepšující život jedné postavě, můžou ztížit život jiným.

 

Ve hře Unrest nejsou žádní hrdinové a legendy, žádná mystická putování a ani osud si vás nevybral. Jste tu prostě sami za sebe.

 

Hlavní vlastnosti:

 • Různé postavy: Hrajte za venkovskou dívku, kterou čeká svatba z povinnosti, kněze sužovaného radikálním chrámem, obyvatele slumů s nebezpečnou minulostí, velvyslance militantního národa a žoldáckého kapitána úplně na dně - všichni jsou součástí stejného příběhu.
 • Reagující příběhová linka: Těžká rozhodnutí, která uděláte v jedné kapitole, mají vliv na další kapitoly. Volby jedné postavy můžou ovlivnit osud jiných postav.
 • Neexistují správné odpovědi: V Unrest neexistuje úplný neúspěch - pokud postava zemře nebo nesplní svůj úkol, stane se to součástí příběhu. Můžete hrát dokonce v režimu Iron Man bez druhých šanci nebo ukládání/načítání.
 • Komplexní konverzace: Dialoby v Unrest jsou organické, větvící se rozhovory jsou navržené tak, aby vám nabídli dosud nevídanou úroveň kontroly a zapojení. Vždycky budete vědět, co přesně říkáte a jak to říkáte a uvidíte, co k vám daná osoba cití - má vás ráda, bojí se vás nebo vás respektuje.
 • Násilí je až poslední možnost: Souboje jsou v Unrest vzácné a vždycky se jim dá vyhnout. Tváří v tvář smrti bude na vás, jestli se rozhodnete riskovat.
 • Bohaté grafické zpracování & hudba: Ručně kreslené sprity a prostředí v Unrest vyvolávají pocit žijícího plátna a klasická Indická hudba perfektně odráží emocionální jádro příběhu.
 • Podpora modifikací: Vytvářejte a sdílejte svoje vlastní světy a dobrodružství.

 

 

 

© Pyrodactyl Games 2014

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows XP SP2 nebo lepší; Intel Core 2 Duo 2 GB nebo podobné AMD; 2 GB RAM; grafická karta kompatibilní s DirectX 9 s 1 GB videopaměti; 1 GB volného místa na disku; doporučen je monitor s rozlišením 1280x720 nebo větším

 

OS X 10.7 nebo lepší; Intel Core 2 Duo 2 GHz nebo podobné AMD; 2 GB RAM; grafická karta kompatibilní s OpenGL 2.1 s 1 GB videopaměti; 1 GB volného místa na disku; doporučen je monitor s rozlišením 1280x720 nebo větším


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet