The Outer Worlds Peril on Gordon (PC) Klíč Epic

The Outer Worlds Peril on Gordon (PC) Klíč Epic DLC

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, RPG

Jazyková verze:

Polska (napisy)

Ochrana:

Epic Games Store

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor. Popis na zadní straně balení hry indikuje hlavní důvody proč hra získala určitý rating. Jde o osm označení představujících tyto druhy obsahu: násilí, vulgární mluva, riziko drog, sex, diskriminace, gamblerství a online hry s dalšími lidmi.

Popis

The Outer Worlds: Peril on Gorgon je první příběhové rozšíření cenami ověnčeného RPG od Obsidian Entertainment a Private Division.

Useknutá ruka a záhadný vzkaz dovedou posádku Unreliable na asteroid Gorgon – dříve to bylo místo toho nejambicióznějšího a nejkatastrofálnějšího vědeckého podniku Halcyonu, nyní je to doupě plné bezpráví, příšer a nájezdníků. Bohatá samotářka Minnie Ambrose zadá posádce úkol najít odpovědi o doktorce Olivii Ambrose, její matce a zdiskreditované ředitelce zkrachovalého podniku, ale posádka se brzy zaplete do intrik, které změní kolonii navždy.

 

  • Intriky a nebezpečí: Prohledejte opuštěnou základnu Spacer’s Choice a setkejte se s hrstkou nových postav, zatímco budete odkrývat tajemství náhlého zrušení projektu Gorgon.
  • Nové lokace: Prozkoumejte zrádné kaňony asteroidu Gorgon a střetněte se s nepřáteli, které znetvořila věda.
  • Více vědeckých zbraní: Objevte tři podivuhodné nové vědecké zbraně, mezi které patří P.E.T. (Vyhlazovací nástroj), vzrušující nová kontaktní zbraň, která přitahuje nepřátele k útokům nablízko.
  • Rozšířené úpravy postavy a příběh: Zvýšená maximální úroveň, dodatečné perky a chyby, zcela nové sady zbrojí a několik variant existujícího vybavení. Navíc se ponořte do příběhu asteroidu Gorgon s novými audio záznamy v podobě přenosných fonografů, které vám odhalí lascivní tajemství nezdařených vědeckých experimentů.

Hraní rozšíření vyžaduje The Outer Worlds.

 

© 2020 Obsidian Entertainment, Inc. Obsidian Entertainment a logo Obsidian Entertainment jsou obchodní značky či registrované obchodní známky Obsidian Entertainment, Inc. The Outer Worlds a logo The Outer Worlds jsou obchodní značky či registrované obchodní známky Obsidian Entertainment, Inc. Private Division a logo Private Division jsou obchodní značky Take-Two Interactive Software, Inc. Ikona přístupnosti je obchodní značka Entertainment Software Association. Všechny ostatní značky a obchodní značky jsou majetkem příslušných vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

Použití tohoto produktu vyžaduje souhlas s následujícím licenčním ujednáním třetí strany s koncovým uživatelem: http://www.take2games.com/eula/

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Minimum

Systém: Windows 7 (SP1) 64bit
Procesor: Intel Core i3-3225 nebo AMD Phenom II X6 1100T
Paměť: 4 GB
Grafika: Nvidia GTX 650 Ti nebo AMD HD 7850
Místo na disku: 40 GB

 

Recommended

Systém: Windows 10 64bit
Procesor: Intel Core i7-7700K nebo Ryzen 5 1600
Paměť: 8 GB
Grafika: GeForce GTX 1060 6GB nebo Radeon RX 470
Místo na disku: 40 GB

 

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet