The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) DIGITAL

The Elder Scrolls V: Skyrim (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Digital, RPG

Jazyková verze:

České titulky

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

Říše Tamrielu je v ohrožení. Nejvyšší král Skyrimu byl zavražděn. Aliance chce získat trůn pro sebe. Uprostřed tohoto konfliktu, je probuzeno daleko nebezpečnější, starověké zlo. Draci, dlouho ztracení ve světě Elder Scrolls, se vrátili na Tamriel. Budoucnost Skyrimu, i Říše sama, visí na vlásku. Nezbývá než počkat na drakorozeného, hrdinu, který se narodil se silou hlasu, a jako jediný může draky zastavit.

 

  • Skyrim znovu uvádí otevřený svět epického fantasy světa, posouvá hratelnost a technologii virtuálního světa do nových výšin.
  • Hrajte za jakýkoliv typ postavy, který si dokážete představit. Stejně tak můžete dělat, co chete. Legendární svoboda volby, vyprávění a dobrodružství ze světa The Elder Scrolls nikdy nebylo tak skvělé.
  • Nový engine probouzí k životu kompletní virtuální svět s pohyblivými mraky, obřími horami, živoucími městy, krásnou krajinou a prastarými jeskyněmi.
  • Vyberte si ze stovky zbraní, kouzel a schopností. Nový systém tvorby postavy umožňuje hrát, jak chcete. Vaše schopnosti se lepší podle toho, co děláte.
  • Bojujte s prastarými draky, které jste ještě nikdy neviděli. Jako Dragonborn odhalte jejich tajemství a získejte jejich sílu pouze pro sebe.

 

 

© 2011 Bethesda Softworks LLC, společnost ZeniMax Media. The Elder Scrolls, Skyrim, Bethesda, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, ZeniMax a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami společnosti ZeniMax Media Inc. v USA a/nebo jiných zemích. Všechny ostatní obchodní známky a obchodní jména jsou majetkem jejich výhradních vlastníků. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows 7/Vista/XP PC (32 nebo 64 bit); dvoujádrový procesor 2.0 GHz nebo podobný; 2 GB RAM; 6 GB volného místa na disku; grafická karta kompatibilní s Direct X 9.0c s 512 MB videopaměti; zvuková karta kompatibilní s DirectX.


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet