The Elder Scrolls Online: Gold Edition (PC) DIGITAL

The Elder Scrolls Online: Gold Edition (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

Akční, Online, RPG

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Aktivační klíč pro online

Dostupnost:

Nedostupné

Doručení:

elektronické doručení

Klasifikace pro dospělé je aplikována, pokud je ve hře přítomno zobrazení hrubého násilí nebo specifických druhů násilí. Hrubé násilí je velmi složité definovat, protože jeho úroveň je v mnoha případech velmi subjektivní, ale obecně může být definováno, jako podoba násilí, která může v hráči způsobit odpor.

Popis

V roce 2015 hra The Elder Scrolls Online přesunula 20 let starou, skvěle prodávanou a několikanásobně oceněnou fantasy RPG sérii na internet. Nyní prostřednictvím The Elder Scrolls Online: Gold Edition získáte kompletní příběh a všechny čtyři obsáhlé balíčky DLC. Od Skyrim po Daggerfall, bude nejjednodušší způsob, jak prozkoumat celý Tamriel – vyraž do Abah´s Landing, aby ses naučil umění krádeží od legendárního Cechu Zlodějů, staň se dokonalým zabijákem Temného Bratrstva na Zlatém Pobřeží, případně se vydej do Wrothgaru a podporuj krále Orků Kuroga v obnově Orsinium. Cestuj po Tamrielu sám, s přáteli nebo se členy Cechu. Případně vyraz do Cyrodiil, aby ses připojil k tisícům dalších hráčů v epické Válce Spojenců v módu PvP. Opanuj umění boje s jakoukoliv zbraní, vytvoř si legendární zbroj a přizpůsob své dovednosti tak, abys vytvořil postavu, která nejlépe odráží Tvůj styl. Výběr je jen na Tobě a rozhodnutí, která provedeš, budou ovlivňovat nejen Tvůj osud, ale také osud celého světa The Elder Scrolls Online.

 

OBSAH:

• Hra Elder Scrolls Online

• Balíčky DLC:

  • Imperial City
  • Orsinium
  • Thieves Guild
  • Dark Brotherhood

• Kůň Palomino

 

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI:

Cenami ověnčená RPG hra

 

Vítěz „Nejlepší hra MMO roku 2015“ podle portálu MMORPG.com a také podle názoru uživatelů portálu MassivelyOP.com.

 

Vše v jednom

 

Elder Scrolls Online: Gold Edition obsahuje nejen základní hru, ale také první čtyři balíčky DLC nabízející více než 40 hodin dalšího herního obsahu, čtyři zcela nové oblasti, nové nepřátele a mnoho předmětů, které lze získat.

 

Neustále se vyvíjející

 

Ve spolupráci s komunitou, vývojářský tým neustále pracuje na rozvoji a aktualizaci hry The Elder Scrolls Online. Od jejího představení přidává nový obsah a funkce, včetně nadcházející aktualizace One Tamriel.

 

 

Hraj tak, jak chceš

 

Bojuj, vytvářej, lov, obléhej a zkoumej. Výběr, co budeš dělat v bohatém světě Elder Scrolls, záleží jen Tobě. Kdykoliv používej jakoukoliv zbraň nebo brnění a upravuj své schopnosti, abys mohl hrát podle svého, objevovat tajemství Tamriel a účastnit se dobrodružství dle vlastních podmínek. Bojuj podle sebe, plň úkoly se svými přáteli nebo vstup do armády tisíce hráčů v epických bitvách hráč vs hráč.

 

Žádné předplatné hry

 

Díky zrušení nutnosti mít předplatné hry, si můžeš koupit Zlatou Edici hry pro ty nejlepší zážitky ze světa The Elder Scrolls Online.

 

Další informace o The Elder Scrolls Online lze nalézt na www.ElderScrollsOnline.com

 

 

©2015 ZeniMax Media Inc. The Elder Scrolls® Online: Tamriel Unlimited™ developed by ZeniMax Online Studios LLC, a ZeniMax Media company. ZeniMax, The Elder Scrolls, ESO, ESO Plus, Tamriel Unlimited, Bethesda, Bethesda Softworks and related logos are registered trademarks or trademarks of ZeniMax Media Inc. in the US and/or other countries. All Rights Reserved.

Hra vyžaduje stálé připojení k internetu.

 

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Hra vyžaduje stálé připojení k internetu.

Minimální:

Operační systém: Windows 7 32-bit, Procesor: Intel i3/AMD 3870, Paměť: 3 GB RAM, Grafická karta:  kompatibilní s Direct X 11.0, 1GB RAM (NVidia GeForce 460/AMD Radeon 6850), DirectX: Verze 11, Síťové připojení: Širokopásmové připojení k internetu, Místo na disku: 85 GB dostupného místa, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX

 

Doporučené:

Operační systém: Windows 7/Windows 8.1 64-bit, Procesor: Quad Core 2.3GHz, Paměť: 4 GB RAM, Grafická karta: kompatibilní s Direct X 11.0, 2GB RAM (NVidia GeForce GTX 750/AMD Radeon HD 7850), DirectX: Verze 11, Síťové připojení: Širokopásmové připojení k internetu, Místo na disku: 85 GB dostupného místa, Zvuková karta: kompatibilní s DirectX


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet