The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition Deluxe (PC) DIGITAL

The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition Deluxe (PC) DIGITAL

Hodnocení:

Zobrazit názory>

Kategorie:

RPG

Jazyková verze:

Angličtina

Ochrana:

Steam

Dostupnost:

Ihned ke stažení !

Doručení:

elektronické doručení

i-pegi16

Popis

Toto je anglická verze hry pro Steam!

 

Game of the Year Edition obsahuje datadisky Knights of the Nine a Shivering Isles, přidávající nové a unikátní úkoly do už tak obrovského světa hry Oblivion. Zjistěte proč kritici zvolili Oblivion nejlepší hrou roku 2006. Deluxe edice k tomu všemu ještě přidává oficiální DLC Fighter's Stronghold Expansion, Knights of the Nine Quest, Spell Tome Treasures, Vile Lair, Mehrune's Razor, The Thieves Den, Wizard's Tower, Orrery a Horse Armor Pack.

 

 

The Elder Scrolls IV: Oblivion Game of the Year Edition představuje jedno z nejlepších RPG všech dob. Vstupte do nejpropracovanějšího a nejživějšího světa, jaký byl kdy stvořen. Se silnou kombinací volného světa a nevídané grafiky můžete plnit hlavní úkolovou linii svým vlastním tempem nebo prozkoumávat rozsáhlý svět a najít si své vlastní výzvy.

 

Hlavní vlastnosti:

 • Žijte jiný život v jiném světě: Vytvořte si a hrajte za jakoukoli postavu, co si dokážete přestavit - od vznešeného válečníka až po zlověstného vraha či vrásčitého čaroděje.
 • Boj zblízka a magie z první osoby: Zcela nový systém boje a magie posunuje pocit ze hry na novou úroveň intenzity, kde cítíte každý závan větru.
 • Oslňující umělá inteligence: Průlomový systém umělé inteligence dává NPC postavám hry Oblivion seznam činností a schopnost zvolit si chování na základě dění kolem nich. NPC postavy samostatně jí, spí a plní svoje povinnosti.
 • Nové země k prozkoumání: V datadisku Shivering Isles uvidíte svět vytvořený podle Sheogorathových představ, který je rozdělený na dvě časti zvané Mania a Dementia, které se nedají připodobnit k ničemu, co jste kdy zažili.
 • Noví nároční nepřátelé: Na Shivering Isles budete bojovat s novými monstry jako je ohyzdný hmyz, Flesh Atronach, kostnatý Shamble, či obojživelný Grummit.
 • Založte novou frakci: Řád Knights of the Nine byl po velmi dlouhou dobu v nečinnosti. Získejte znovu jejich zašlou slávu a procestujte daleké pláně Cyrodiilu při plnění epických úkolů.

 

 

Edice Deluxe obsahuje navíc (bez českých titulků):

 • Fighter's Stronghold Expansion: Žijte život vznešeného bojovníka v tomto rozsáhlém hradu se soukromými komnatami, velkou jídelnou a vinným sklepem.
 • Knights of the Nine Quest: Porazte zlo, které bylo vypuštěno do světa. Nová podzemí, postavy, úkoly a záhady čekají jenom na vás.
 • Spell Tome Treasures: Získejte tyto knihy a objevte kouzla nízké i vysoké úrovně a také mocná kouzla s více různými efekty.
 • Vile Lair: Víceúrovňová skrýš pod vodou, kde najdou útočiště hlavně zlí hráči, která poskytuje vaší postavě bezpečný úkryt.
 • Mehrune's Razor: Zdolejte jedny z nejhlubších a nejobtížnějších podzemí v Cyrodiilu, abyste získali tyto hrůzostrašné zbraně.
 • The Thieves Den: Odhalte proslulou ztracenou pirátskou loď a prohlašte ji za svou. Tato skrýš je určená pro postavy specializující se na plížení.
 • Wizard's Tower: V zamrzlýchhorách Cyrodiil stojí Frostcrag Spire, věž divů pro vaši postavu specializující se na magii.
 • Orrery: Využijte sílu hvězd. Přestavte Orrery, abyste odhalili tajemství této svatyně uvnitř Gildy čarodějů.
 • Horse Armor Pack: Tamriel je nebezpečné místo. Chraňte vašeho koně před nebezpečími díky tomuto krásnému ručně vyrobenému brnění.

 

 

The Elder Scrolls IV: Oblivion® Game of the Year Edition © 2007 Bethesda Softworks LLC, společnost ZeniMax Media. The Elder Scrolls, Oblivion, Shivering Isles, Knights of the Nine, Bethesda Game Studios, Bethesda Softworks, ZeniMax a přidružená loga jsou registrovanými obchodními známkami nebo obchodními známkami společnosti ZeniMax Media Inc. v USA a/nebo jiných zemích. 2K Games a logo 2K Games, logo A Take2 Company, Take Two Interactive Software jsou obchodní známky a/nebo registrované obchodní známky Take Two Interactive Software, Inc. Využívá Bink Video. Copyright © 1997-2006 by RAD Game Tools, Inc. Části tohoto softwaru využívá technologii SpeedTree. © 2002 Interactive Data Visualization, Inc. Všechna práva vyhrazena. Využívá software Gamebryo © 1999-2006 Emergent Game Technologies. Všechna práva vyhrazena. Havok.comTM Middle-ware Physics System. © 1999-2007 Telekinesys Research Ltd. Všechna práva vyhrazena. Detaily na www.havok.com. FaceGen je od Singular Inversions, Inc. © 1998-2005. Všechna práva vyhrazena. © 1998-2006 OC3 Entertainment, Inc. a vlastníci jeho licencí. Logo softwarové platformy (TM a ©) IEMA 2007. Ikony věkového hodnocení jsou obchodními známkami Entertainment Software Association. Všechna práva vyhrazena.

Systémové požadavky

Systémové požadavky

Windows XP, Windows 2000, Windows XP 64-Bit; procesor 2 GHz Intel Pentium 4 nebo podobný; 512 MB RAM; grafická karta se 128 MB videopaměti kompatibilní s Direct3D a DirectX 9.0; DirectX 9.0c; 4.6 GB volného místa na disku; zvuková karta kompatibilní s DirectX 8.1.

 

 


Názory (0)

Průměr: +Přidat názor
Přidat hodnocení produktu 1 2 3 4 5 Ohodnotit

Nikdo dosud nepřidal svůj názor.


Otázky a odpovědi (0)

Zeptejte se

Nikdo se dosud na nic nezeptal


Sdílet